Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ugazili smo ih rutinski veceras sa nekih otprilike 17:101 Lebron se upisao u strelceAdasevic i Nebojsa Petkovic se nisu pojavili na prozivci, ali je Adasevic dosao u 1 OoziceUmesto njih dvojice igrala je martinela, i to vrlo dobro.Filipenko je imao motiv vise jer je resio da koliko da golova toliko pojede cevapa.

Link to comment
I koji je razlog naveo iskudija za svoje nepojavljivanje?
Rutinsko dremkanje posle posla okoncano je u 23:02, kada je na zalost vec bilo kasno :( Tehnicki problem u vidu nereagovanja alarma na podeseno vreme je doprinelo ovom nemilom dogadjaju angry.gif
Link to comment

Tim pre ti je jos vise krivo kad si cuo kako je lopta isla do noge i kako smo iskusnom igrom u odbrani i kreativnom u napadu slomili otpor protivnika za nepunih 5 minuta Za dve nedelje bolje navij sat

Link to comment
Tim pre ti je jos vise krivo kad si cuo kako je lopta isla do noge i kako smo iskusnom igrom u odbrani i kreativnom u napadu slomili otpor protivnika za nepunih 5 minuta Za dve nedelje bolje navij sat
Cuj krivo. Moze samo da mi bude drago sto je moje selektorsko umece doslo do izrazaja :lol:
Link to comment
Filipenko je imao motiv vise jer je resio da koliko da golova toliko pojede cevapa.
To je trebala da bude dijetalna mera, ko mi je kriv što sam mislio da ću sigurno dati manje od 10 golova, kad ono...:(
Link to comment

Ah, polako se bliži vreme novog Forumaškog Fudbala i bilo bi fino da blagovremeno počnemo sa prijavljivanjima. Razlog za to je što postoji slava nekog Sv. Kurotresa koja je najavljena, pa je nekolicina fudbalera najavila svoje odsustvo na predstojećoj grandioznoj manifestaciji.Odmah da naglasim ono pozitivno - od onih koji su učestvovali na poslednjem FF™ odsustvovaće samo 1, dok je preostalih 9 učesnika najavilo svoj dolazak na novi termin, tako da bi trebalo da sve bude u redu što se broja učesnika tiče, valja nadomestiti samo 1 odsustvo, a ako dođe još ljudi - pun pogodak, da ne kažem pun gol™. Ovo naglašavam jer je veoma puno ljudi naglasilo "ja dolazim ako bude fudbala..." - biće ga, znači dođite. Nadam se da će i nekoj od veteranskih sisa da se nadraži bradavica, te da će se pojaviti u ponedeljak. Imamo i povratnika. Trebalo bi sve da bude ok. Krenimo sa prijavljivanjima.1. Kaiser Reinhard M?sel von Lohengram

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...