Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Javljajte hoce li vas biti dovoljno. Zahvaljujuci jebenom JAT-u i njihovim debilnim strajkovima tek sad sam se dovukao kuci i veceras mogu jedino da posteno odspavam na terenu, pa ne bih bas toliko sakatio svoju ekipu ako vas bude dovoljno. Ako ne, Rodjo, standardno kupljenje na 1 zbornom mestu.

Link to comment

Pošto nas je trenutno 7 (Rođa, Đenka, Harper, Flegma, Beowl, Zidan i Uča), jedini način da se nešto odigra večeras je da Venom, Petković i Assuck u narednih sat vremena potvrde dolazak. Ovo stoga da ne bismo ljude koji su mrtvi umorni, a ipak bi došli, terali da igraju pipirevku pred balonom.Dakle, još 60 minutesa za trojicu dodatnih. Izvolite.

Link to comment

znala sam da će sportaši otkazati u presudnom trenutku. u beogradu sam, jedu mi se pileći paketići, nemam nikakve dogovore, a vi ne možete da se organizujete za fudbal. pu. <_<

Link to comment
Jebeš fudbal, aj trči tamo na recepte i daj hint za feferone.
dođi na fudbal dobićeš sve.
dolazim
dakle, još samo dvojica fale. ajmo, još samo malo. pomozite gladnima. Edited by MaryPoppins
Link to comment
Cekaj, jel to upuceno ovima sto nisu dosli, ili ovima sto su planirali Pahuljicu?
Ovo prvo onima što su planirali Pahuljicu, a ovo ostalima onima koji su rekli da hoće drugi termin pa ih sada nema kao kurca na tv1000.
Link to comment

Bezveze. Naravno, ocekujem da ce svi oni koji su jednom ili nijednom dosli u petak, a ne odazivaju se na Filipenko ili Adasevic, prestati da dolaze i u utorak. To je najmanje sto mogu da ucine a da bude pristojno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...