Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

U poslednje vreme ih je i to malo bilo dovoljno. Ne cukati po forumu nego cuvati snagu za veceras jer, kako sam razumeo prosle nedelje, dolazi jos jedna strvina koja za razliku od Filipenka i Flegme jos i trci, djubre jedno. <_<
Nije se valjda i Aca ustrvinio :unsure:
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nismo izgubili!Ali nismo ni pobedili!Bilo je nereseno,prvi put u ovoj sezoni forumskog fudbala.Inace,grobarska strana se oseca kao pobednici posto smo mi vodili 7-2 do 10 minuta pred kraj,igrali odlicno a onda stali.Pocela je promaja u odbrani i ljudi su nam smekerski dali 5 golova za 7-8 minuta,cak sam nas ja spasio poraza sa par odbrana.Flegma vrati se,zao nam da vas karamo oslabljene.

Link to comment

Izvinjavam se Christianu Petkoviću, poznatijem kao Ronaldo iz žarkova, zbog prenaglašene reakcije na glazgovsko milovanje moje potkolenice. Prilikom našeg izjednačujućeg gola, Lebron naravno nije išao na Rođu nego isključivo na loptu.

Link to comment
Nismo izgubili!Ali nismo ni pobedili!Bilo je nereseno,prvi put u ovoj sezoni forumskog fudbala.Inace,grobarska strana se oseca kao pobednici posto smo mi vodili 7-2 do 10 minuta pred kraj,igrali odlicno a onda stali.Pocela je promaja u odbrani i ljudi su nam smekerski dali 5 golova za 7-8 minuta,cak sam nas ja spasio poraza sa par odbrana.Flegma vrati se,zao nam da vas karamo oslabljene.
ti si dobar momak i neces da kazes istinu - tole je kriv. nemoguce je dati pet golova za deset minuta bez toleta. nemoguce!!!
Link to comment
Izvinjavam se Christianu Petkoviću, poznatijem kao Ronaldo iz žarkova, zbog prenaglašene reakcije na glazgovsko milovanje moje potkolenice. Prilikom našeg izjednačujućeg gola, Lebron naravno nije išao na Rođu nego isključivo na loptu.
Veceras si bio nervozniji nego inace...Moracemo sledeci put da pozovemo Posrbicu da proveri stanje tvojih potkolenica... :wicked::lol:
Link to comment

Puštali smo ih, puštali, a onda nam prekipelo kada smo videli koliko su nemoćni. Da je beowl u zadnjem napadu pogledao levo umesto što je samo zinuo da zakuca loptu sa 10-12 metara u gol (kaže da moj stomak nije lako uočljiv), da su prečka i stativa milosrdnije prema 1 meni, ili da lebron nije odbranio onaj šut po zemlji u sam ćošak, osećao bih se prosto nelagodno. Ovako, ciganska je tuga pregolema, meseci prolaze a pobede nema.No, tradicija nepobedivosti je nastavljena.Markeri su neizlečivi!

Link to comment

Posel duze vremena smo odigrali kako treba i prilicno nadigrali grobare. Na zalost poslednjih 10 minuta smo igrali ko Zvezda celu sezonu, pa su na kraju u poslednjem minutu izvukli remi, a ko sto rece Filip umalo i pobedu. Ono sto mene raduje je da smo konacno igrali dobro, sa dosta dodavanja, trcanja i prilicno organizovano u odbrani. Da nismo promasili nekoliko zicera na tih famoznih 7-2 verovatno bi slavili ubedljivu pobedu.

Link to comment
Izvinjavam se Christianu Petkoviću, poznatijem kao Ronaldo iz žarkova, zbog prenaglašene reakcije na glazgovsko milovanje moje potkolenice. Prilikom našeg izjednačujućeg gola, Lebron naravno nije išao na Rođu nego isključivo na loptu.
Čuvaj se tunela... :)
Link to comment

moj dolazak je pod velikim znakom pitanja. niste morali da mi pokvraite bojler da bi pobedili <_<

Edited by smorenko
Link to comment
moj dolazak je pod velikim znakom pitanja. niste morali da mi pokvraite bojler da bi pobedili <_<
pa istusiraj se tamo sa filipom i beowlom :lol:
Link to comment

Jbt, stvarno...ima tona vode, samo ne okreći leđa ciganima, neće ti ništa jer ne smeju, nego se postide kad se ukrute...

Link to comment
moj dolazak je pod velikim znakom pitanja. niste morali da mi pokvraite bojler da bi pobedili <_<
Ovo ide na 1 jako drugo mesto top liste najizgovora za adolazak - odmah iza nedostižnog Lebronovog fantasy drafta...
Link to comment
Ovo ide na 1 jako drugo mesto top liste najizgovora za adolazak - odmah iza nedostižnog Lebronovog fantasy drafta...
Osvojio sam tu ligu zahvaljujuci dobrom draftu. ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...