Jump to content
IGNORED

Letacka dozvola


apotekarica

Recommended Posts

Pa šta znam, nisam imao puno dodira s njima. Jedna stariji kolega je imao neku varijantu hidroaviona (kaže da je sve dobio u kutijama i sa crtežima kako da sastavi) :rolleyes: Meni se to baš nije svidelo i za te pare bih pre uzeo neki polovan pajper...Nabolje je, što je u nosu aviona bila košarkaška lopta kao odbojnik prilikom pristajanja uz dok. :lol: No to je bilo pre, sada verovatno ima finih stvarčica za "male pare", pa još ako imaš neku livadu pored kuće, eto razonode za vikend.
Ma kakvu livadu, moj komšija pravi velike nalepnice pa mu je jedan s tim doterao spravu da mu izlepi. Kad ga sklopi, staje u teretnu automobilsku prikolicu. Kaže da mu ni posebna dozvola za to ne treba.
Link to comment
Ma kakvu livadu, moj komšija pravi velike nalepnice pa mu je jedan s tim doterao spravu da mu izlepi. Kad ga sklopi, staje u teretnu automobilsku prikolicu. Kaže da mu ni posebna dozvola za to ne treba.
Mislio sam na livadu za poletanje a bog'me i sletanje, da ne moraš se cimati do aerodroma i nazad svaki put kad hoćeš da se provozaš.što se tiče dozovle, ne znam kako to ide, oni ne spadaju u sportske avione, više su kao neki motorni zmajevi :) pa verovatno nisu ni tako dobro pokriveni zakonom.
Link to comment
  • 1 year later...

a da li je neko upoznat s obukom za voznju helikoptera. Svojevremeno sam nesto snimao iz helikoptera i osecaj je nenadmasan, nesto kao leteci automobil :thumbup: ako ima neko bilo kakvu informaciju neka je okaci bio bih veoma zahvalan

Link to comment
a da li je neko upoznat s obukom za voznju helikoptera. Svojevremeno sam nesto snimao iz helikoptera i osecaj je nenadmasan, nesto kao leteci automobil :thumbup: ako ima neko bilo kakvu informaciju neka je okaci bio bih veoma zahvalan
Od mene ovoliko. Helikopter ces morati da kupis licno.0001_RotorandWing_Feb_2009.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...