Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Just now, Mel said:

 

Znachi da se pomirim sa tim da su cene to sto su.

Jbt, pre neki dan mi mama rekla da sakrijem racun od pregleda ultrazvucnog nekog redovna kontrola sto idem na par godina.

Da se star chovek ne shokira :lol: Krijem ko da je rachun od droge jbt.

 

zdravlje je stvarno najvece bogatstvo, i ja sam bankrotirala iduci po pregledima :D

 

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, le petit nicolas said:

auuu, crne moje druge, kakve su to cene!?

srednja duzina, pramenovi u dve boje, talijanski prof. lisap preparati, sisanje i feniranje = 50 eur.

 

Gde?

Link to comment
1 hour ago, dunja said:

 

kod Dusana? :D

 

ja sam tamo dugo isla, posle je nesto odjednom bas poskupeo pa sam se na preporuku prebacila kod Spasica (kod Ruzveltove), super mi je on bio. Ovo je bilo kod njega (Spasica) neke 2015. godine, mislim, spreda su ravna šiške bile, koje i sad nosim (mada sad furam bob i izgledam kao ona macka sa mima sto ima zelenu koru na glavi):

 

  Hide contents

Screenshot2024-10-04at11_55_52.png.68f568bf270362a97ff5f0f248ae7a4a.png

 

Inace, ja sam low maintenance tip, smara me da se bavim kosom, perem je svaki drugi dan (uglavnom onim everyday samponom, bez sapuna), rascesljam, pustim, koristim fen jednom u godinu dana ako bas moram. Nikad se nisam farbala, mada su od kako sam prosla 40. (cemu ima vec par godina) pocele sede polako da mi izbijaju iznad usiju, jebo im mater, ali ne dam se.

 

edit: frizura na slici je naravno nakon feniranja kod frizera, ali vrlo slicno izgleda i kad joj nista fenom ne radim, samo ocesnjam i pustim da se osusi. Tvrdoglavo je ravna, imam tanku dlaku, ali je bas gusta.

 

kako ti je divna kosa :wub:

 

blago tebi. nemoj nikad nista novo da joj radis, savrsena je! ok, i bob je super frizura.

 

 

da, morrocanoil sam uzimala kod dusana. 

jednom mi je stavio pramenove, bili su odlicni pojedinacno ali u zbiru nisu prelazili ni 10% moje kose, sto mi je njegov rad cinilo potpuno neisplativim.

 

onda sam presla kod alekse (alexa la vie salon) u kralja milana, savrseno je radio ali je odselio.

 

frizerka koju sam danas pomenula radi u blizini hrama ss, salon la folie.

 

Edited by morgana
  • Hvala 1
Link to comment

ako ti zatreba: salon black&white, glavna ulica. doduse, vlasnik-majstor je lisipov zastupnik za cg, mozda ima veze. i muz moje drugarce, ali to sam izricito trazila da nema.

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Mel said:

Jbt, pre neki dan mi mama rekla da sakrijem racun od pregleda ultrazvucnog nekog redovna kontrola sto idem na par godina.


Da nije kod Zorke? :D Svaki put kad mi zakažu sledeći termin računam koliko ću tada imati godina.

 

@morgana U što me je Aleksa dobro ošišao nekoliko puta! Išla sam kod njega kad sam živela u tom kraju grada. Na pramenove, doduše, ne. Preselio u gradu ili iz grada?

 

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Boksi said:


Da nije kod Zorke? :D Svaki put kad mi zakažu sledeći termin računam koliko ću tada imati godina.

 

@morgana U što me je Aleksa dobro ošišao nekoliko puta! Išla sam kod njega kad sam živela u tom kraju grada. Na pramenove, doduše, ne. Preselio u gradu ili iz grada?

 

 

mislim da se preselio u inostranstvo. odlican frizer, nisam ga prezalila.

 

e, zorka, zakazala sam sljedeci pregled za sljedeci april :D

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment

Vi stvarno niste normalne kad dajete tolike pare frizerima. Ja toliko ne potrosim za 10 godina i smatram za vrhunski bezobrazluk sto je ovaj moj u bloku digao cenu na 800 dinara

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Koji frizer u BG je dobar za kratke frizure ?

 

Ali da nije deranje, jer kratka frizura mora da se šiša svaki mesec, ne mogu baš da dajem 50e mesečno na šišanje .

 

E, što me dobro ošišao frizer u Baru. Vrh. Cena: 15 evrića.

Link to comment

Ukapirala sam da godisnje trosim manje para na frizera od nekih drugara koji se sisaju na mesecnom nivou i placaju 800/900 dinara :D.

Mada je to sticaj okolnosti, ne idem na pramenove, farbanje, feniranje i slicno (nemam potrebe, razlog nije da sad hocu nesto da ustedim, ali dobro dodje da ne trosim pare i na to). Idem kod frizera samo da se sisam 2-3 puta godisnje, kad je kosa bila kraca i cesce.

Inace sam imala super frizera poslednjih 7 godina, sad se nesto povukao i ne znam gde bih. Kod njega je sisanje bilo 3000 (prosle godine 2500, pretprosle 2000). Znao je da me sisa po sat vremena, ok to su i neke komplikovanije frizure bile, krace, malo stepenovane, negde stanjene. Onda mi mesecima frizura bude odlicna, kosa lepo pada i kada raste, tacno je znao da nadje meru. A ne ono da me neko osisa i za mesec dana ne licim ni na sta i mora stalno neko da mi oblikuje kosu i stilizuje.

Ako neko ima preporuku za frizere koji dobro sisaju frizure krace/srednje duzine, neka javi.

 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...