October 5, 20241 yr 16 minutes ago, Valk said: Boksi, čoveče, spojler! Izvinjavam se, @dunja Nisam pohvatala Edited October 5, 20241 yr by Boksi
October 5, 20241 yr Blago svima sa ravnim ili kovrdzavim kosama. Mnogo bih volela da mi je kosa u nekom standardu i da se zna kakva ce biti kad je operem. Svako pranje je lutrija mozda se uvije, mozda bude samo slama. od preparata za kosu mogu otvorim jos jednog cvrleta Zorka zakazana za oktobar 2025 (u aprilu sam zakazivala)
October 5, 20241 yr Frizure osamdesetih su bile hit. Iako je bilo frizera, zene su isle i jedne kod drugih da se friziraju. Makar je kod moje mame nedeljom popodne znalo da dodje par komsinica da ih navije (kako su przile kosu onim viklerima na kuvanje ). Pri cemu im je lepsa bila prirodna kosa, ali moda i trend cuda cine... Ili svrate pred neki dogadjaj da ih natapira, znala je super da stilizuje kosu u popularne frizure tih godina.
October 5, 20241 yr 10 minutes ago, Boksi said: Izvinjavam se, @dunja Nisam pohvatala ne kapiram, sto se izvinjavaš?
October 5, 20241 yr 3 minutes ago, Katikon said: Blago svima sa ravnim ili kovrdzavim kosama. Mnogo bih volela da mi je kosa u nekom standardu i da se zna kakva ce biti kad je operem. Svako pranje je lutrija mozda se uvije, mozda bude samo slama. od preparata za kosu mogu otvorim jos jednog cvrleta Zorka zakazana za oktobar 2025 (u aprilu sam zakazivala) Kod mene sve isto osim Zorke
October 5, 20241 yr 8 minutes ago, dunja said: ne kapiram, sto se izvinjavaš? Zato što mi je reakcija na traumu šišanja zbog vaški i nerešavanja problema šišanjem izgledala kao ‘neka, neka, tako i treba’. Edited October 5, 20241 yr by Boksi
October 5, 20241 yr Moja kosa nije u standardu i ne znam kakva ce biti kad je operem (nekad se izravna, nekad prelomi, vrlo nepravilno), zna da me iznenadi . Volim je i prihvatam takvu. Plus me mrzi da se bavim njom. Cilj mi je da bude dobro osisana, time je pola posla gotovo.
October 5, 20241 yr 2 minutes ago, Boksi said: Zato što mi je reakcija na traumu šišanja zbog vaški i nerešavanja problema šišanjem izgledala kao ‘neka, neka, tako i treba’. iju svašta, ja sam reakciju razumela kao "saosećam"
October 5, 20241 yr Just now, dunja said: iju svašta, ja sam reakciju razumela kao "saosećam" Pa i ja. Ali onda me je Valk opomenula, a meni je frka od nje
October 5, 20241 yr naručila sam upravo ono Zekino čudo, na ePlaneti je trenutno na nekom sumanutom popustu pa nisam htela da propustim: ecg styler taman me pitali u ofisu šta hoću za rođendan, evo kupili su mi i neka Oktobar Poklona počne @Boksi ma bre spojler na vaške, 'bem te. sad bih ti dala thumbdown za ovu ''frku'' ali opet ćeš da se traumiraš pa bolje ne
October 5, 20241 yr @Boksievo kod Valk. Uviješ, a ne uništiš kosu, kao peglama itd. Jer radi kao fen i četka zajedno. Valki, nećeš se pokajati!
October 5, 20241 yr Sad sam poručila i ja. Zeko, umotam li se s ovim i budem morala da odsečem kosu, drž' se dobro
October 5, 20241 yr 20 minutes ago, Stela said: Moja kosa nije u standardu i ne znam kakva ce biti kad je operem (nekad se izravna, nekad prelomi, vrlo nepravilno), zna da me iznenadi . Volim je i prihvatam takvu. Plus me mrzi da se bavim njom. ovo. plus sam ovog leta shvatila da volim njen mokri,letnji,neocesljani izgled...a jos kad je slani i morski izgled tad je bas volim i prihvatam.. koristim suvi sampon za volumen i ponekad namackam aloja vera gel za rascupanost i kao mokri izgled.. a volela bih kad bi taj neki sprej sa slanom vodom radio...koji koristite i gde kupujete?da probam..
October 5, 20241 yr Za rascupanost dobro si to srocila, koristim trenutno ovo https://www.dm.rs/schwarzkopf-taft-irresistible-power-krema-za-kosu-p9000101034684.html Ne umrsi mi i ne isusuje mnogo, a razbuca malo kosu i deluje opustenije onda.
October 5, 20241 yr Poručila i ja! Hvala @Svemir Zeka 2 minutes ago, ivy said: a volela bih kad bi taj neki sprej sa slanom vodom radio...koji koristite i gde kupujete?da probam.. Uzela kod Cvrleta pre koju godinu neki i bacila ga nedavno. Ostalo 2/3. Prilično isušuje kosu. Mada mislim da ja to nisam stavljala kako treba, pa nisam ni postizala željeni efekat i na kraju batalila.
Create an account or sign in to comment