Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

47 minutes ago, gospa buba said:

odlichna bre i hijena, da si mene pitala ja to ne bi nishta dirala nego samo nalila neshto sa pola vode pola hidrogena, izdrndala na potoku pola sata i cao dovidjenja.

kuma se juche prelila u neshto roze, mnogo dobro ispalo. ja sam isto navukla tih ljubichastih ehotona i shampona ko budala, kao da se ne znam kako razlikuju medju sobom :isuse:

 

Dobro, i kako to funkcioniše? Videla sam da ima u DM nešto silver i lila, ali piše da mora da se rastvori u litri vode i onda ispira, i ko će to sve da radi. Ionako mi je kupatilo kao set za horor film, samo mi još fale litre boje za polivanje. Keri da budem.

Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

 

Dobro, i kako to funkcioniše? Videla sam da ima u DM nešto silver i lila, ali piše da mora da se rastvori u litri vode i onda ispira, i ko će to sve da radi. Ionako mi je kupatilo kao set za horor film, samo mi još fale litre boje za polivanje. Keri da budem.

ja se razmutim u sherpu pa se umochim i dubim na glavi neko vreme, a ona je zamesila par roze kapi u neki uopbichajeni regenerator, sutra cu to da izvedem. zivcira me shto sad to shto je 'tudje' sedo menja boju bukvalno po danima, dva dana sam siva, tri dana zuta, mislim moze i jedno i drugo, al neki red da se uvede :hihi:

  • Haha 3
Link to comment

posle skoro dve decenije vernosti, danas sam prevarila frizerku. osećam se droljasto i sviđa mi se. jedva čekam da za par meseci idem kod neke treće. 

 

nije me loše namestila. sasekla koliko mora i malo me uobličila četkom. znatno je kraće, ali opet mogu lepo da zavežem kosu. najjednostavnije i, što se ceni, brzo. pravi učinak videću kad sama operem kosu. 

 

farbanju i dalje odolevam. koliko još, videćemo. 

  • Wub 1
Link to comment

Ja sam svom frizeru i dalje verna :happy:

Pre nekoliko godina sam skratila kosu i otišla u plavo. Nije zahtevna frizura, srećom. Nekad je i ne feniram, samo pustim da se sama osuši.

Farbam se sama, za 5 minuta.

Spoiler

IMG_20210930_143741_3_7.jpg

Ovo je kad me isfenira frizer, ja ne umem fenom i četkom ovo da izvedem :isuse:

 

  • +1 6
Link to comment
  • 1 month later...

Nema ''age of consent''.

 

Kome se svidja, taj nosi ;)

 

Mene povremno obuzme ideja da izvučem poneki ciklama, ili ljubičasti pramen na plavoj kosi, ali nikako da to i uradim.

  • Wub 2
Link to comment

Ja bih poneki za probu, pa ako mi se ne svidi, taman lepo nek se izgube, ili isperu.

 

Probala sam crvene, isprali se za nedelju dana, a i nisu mi se nešto svideli.

 

Ne usudjujem se na neke velike promene, zent mi je da ne daj bože opet ne bude nekih zatvaranja frizeraja, pa šta ću onda...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...