Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

4 minutes ago, Filozof manijak said:

Šta ja tražim na ovoj temi? 

Confused High Quality GIF

mi smo opravdano skrenule ovamo, a ti si poshao za nama da vidish shta ce dalje da se desi :hihi:

 

bilo bi divno da nam narodna moderacija prenese pinkle ovamo, da ne zadrzavamo ljude koji imaju da mrze snazno!

 

 

edip@svemirzeka. moje crveno iskustvo je sa kanom, nekih deset godina, dok je bilo one turske pijacharske sa devojkom sa plavim cvetom na kutiji. posle mi je trebala josh decenija da izbijem taj crveni pigment :lolol:

al mnogo volim te vinske i narandzaste i prelaze medju njima, samo shto se nikad nisam odvazila, jer sam sushtinski zuta zena i ne ide to bash nekako kako treba kod mene :hihi:

Edited by gospa buba
  • Haha 2
Link to comment

pa da, znam da ima neshto shto je od povijesnog i filosofskog znachaja za tebe. sutra ce da slika, po danu. ako uopshte, mi zene verujemo na rech kad su te stvari u pitanju :s_p:

 

ovo je bilo o filosofu. novo je divno, ali staro ubiva kolko je dobro :hail:

 

ja se tako slichno kovrdzam i hocu da popizdim vishe od toga, ne treba mi to vishe :isuse:

Edited by gospa buba
  • Wub 1
Link to comment

Biće i novo svetlije kad se malo spere ujednačujući preliv koji daje u startu za nijansu tamniji look. 

Hvala Bubo, sad sam mirna godinu i po s pramenovima, samo izrastak da farbam (mada mi danas strogo zaprećeno da se više ne mažem sama jer se pravim na šareno ko prugasta hijena)

Edited by Valkyrie
Link to comment

Meni je boja slicna kao sto je trenutno kod Val, sad je cak i te duzine. Jedini sto mi se pramenovi vide tek od usiju pa nanize jer su odavno radjeni, plus ih besumucno prefarbavam jer mi je najbitnije da stvorim privid zdrave i sjajne kose sto je tesko jer mi je kosa em trsava  em zrtva zlostavljanja.

Najvise para def trosim na razne gluposti za kosu, jbg slaba tacka

  • Haha 1
Link to comment
57 minutes ago, Valkyrie said:

Biće i novo svetlije kad se malo spere ujednačujući preliv koji daje u startu za nijansu tamniji look. 

Hvala Bubo, sad sam mirna godinu i po s pramenovima, samo izrastak da farbam (mada mi danas strogo zaprećeno da se više ne mažem sama jer se pravim na šareno ko prugasta hijena)

odlichna bre i hijena, da si mene pitala ja to ne bi nishta dirala nego samo nalila neshto sa pola vode pola hidrogena, izdrndala na potoku pola sata i cao dovidjenja.

kuma se juche prelila u neshto roze, mnogo dobro ispalo. ja sam isto navukla tih ljubichastih ehotona i shampona ko budala, kao da se ne znam kako razlikuju medju sobom :isuse:

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...