March 24Mar 24 jeste @Valk, bila žena u BG i iznervirala one smradove - izraelsku ambasadu, toliko da su napisali protestnu notu zbog njenog gostovanjaon topicMeni dosadila plava, sad se farbam u nešto tamnije i još crveno , tako da moram da se farbam na 15 dana .Ne mogu da budem seda jer nisam seda po celoj glavi.@Boksi , šta ti je ovo ?Aj malo pojasni, pliiiz Edited March 24Mar 24 by duda
March 24Mar 24 @duda maska za obnovu oštećene kose. Kad opereš prosušiš peškirom, staviš, držiš 3-5 minuta. Ispereš. Odlična je. Mislim da im je to jedan od, ako ne i najprodavaniji proizvod i ne čačkaju formulu i ne menjaju sastav.
March 24Mar 24 9 minutes ago, Boksi said:@duda maska za obnovu oštećene kose. Kad opereš prosušiš peškirom, staviš, držiš 3-5 minuta. Ispereš. Odlična je. Mislim da im je to jedan od, ako ne i najprodavaniji proizvod i ne čačkaju formulu i ne menjaju sastav.Moja kosa je tanka. Nije suva, tj brzo se masti, ali nema sjaj.Malo sam guglala te proizvode, kažu da baš daju sjaj kosi.Kažu ima i šampon ?Ali dakle, po tvom iskustvu, iz te linije najbolje je koristiti masku ?
March 24Mar 24 11 minutes ago, duda said:Moja kosa je tanka. Nije suva, tj brzo se masti, ali nema sjaj.Malo sam guglala te proizvode, kažu da baš daju sjaj kosi.Kažu ima i šampon ?Ali dakle, po tvom iskustvu, iz te linije najbolje je koristiti masku ?Ako ti se kosa brzo masti samo masku.Trenutno koristim ovaj šampon:Dobar je. Ne ako je veći izrastak.Po meni najbolju liniju ikad, Volumetry, ne rade više. Još jedan njihov proizvod koji čini značajnu razliku, prska se na koren, https://www.lorealprofessionnel.com/all-products/hair-styling/volume-panacheI njihov lak za kosu je neprikosnoven. Kažu žene. Ja to retko koristim.
March 24Mar 24 On 23. 3. 2026. at 9:01, Boksi said:Ovo svaka žena koja farba kosu treba da ima:NE Golden verziju, nego baš ovu, bez obzira kakva je dlaka.potvrdjujem i ja, s tim da je za tanku vlas vazno, makar po mom iskustvu, masku ne drzati duze od 3 minutesampon iz iste linije mi ne odgovara
March 24Mar 24 Uzela sam ovaj sa slike nize, meni je težak, umrtvi mi kosu, bude kao nečim namazana, a ja volim kad je lepršava, kad je čista da škripi, poskakuje, a ovaj šampon je nekako ukalupi.Moja kosa je gusta, suva i trsava + farbana, pa pretpostavljam da bi na nekoj tanjoj efekat bio još gori. Nisu bas bačene pare ali skoro. Koristim ga , sad ću probati da stavim manje, možda bude bolji rezultat.Pakovanjem sam bila zadovoljnija, mada sam ga ja koristila kao balzam i uvek dobro isperem.
March 25Mar 25 milkshakehairconditioning whipped creammilk_shake® whipped cream is a no-rinse conditioning & protective creamy foam that is suitable for all hair types. A deep and protective leave-in formula with milk proteins that condition and restThe smell and the unique way that milk_shake®whipped cream leaves the bottle becomes addictive. Edited March 25Mar 25 by Boksi
March 25Mar 25 Kad sam se već zalaufala, @duda ovo, ali samo na koren:Bedhead USQueen For A Day™ Thickening Spray for Fine HairThis hair thickening and texturizing spray provides hair with added texture, a light hold, and incredible body & lift. Get smooth and voluminous hair now!
March 25Mar 25 20 minutes ago, Boksi said:milkshakehairconditioning whipped creammilk_shake® whipped cream is a no-rinse conditioning & protective creamy foam that is suitable for all hair types. A deep and protective leave-in formula with milk proteins that condition and restThe smell and the unique way that milk_shake®whipped cream leaves the bottle becomes addictive.Probaj ovo ako nisi za zavisnost ?
March 25Mar 25 Devojke, vi ste mene sad potpuno zbunile Ja malo pričala sa AI, on meni kaže nikako obični već baš Golden (za tanku kosu), mislim na onaj l'orealov proizvod @Boksied.I da, ovo gore što si mi preporučila, ako je to puder, onda ništa, ne podnosim te pudera, jednom ga stavila i momentalno sam morala da perem kosu. Edited March 25Mar 25 by duda
March 25Mar 25 8 minutes ago, duda said:Devojke, vi ste mene sad potpuno zbunile Ja malo pričala sa AI, on meni kaže nikako obični već baš Golden (za tanku kosu), mislim na onaj l'orealov proizvod @Boksied.I da, ovo gore što si mi preporučila, ako je to puder, onda ništa, ne podnosim te pudera, jednom ga stavila i momentalno sam morala da perem kosu.Veruj mi, dao mi frizer da testiram Golden i slala sam mu izveštaj posle svakog pranja. I on i ja smo mišljenja da nije dovoljno jaka/hranljiva maska. Ovo drugo, nije puder. Naprska se i umasira u koren pre sušenja
March 25Mar 25 10 minutes ago, Boksi said:Veruj mi, dao mi frizer da testiram Golden i slala sam mu izveštaj posle svakog pranja. I on i ja smo mišljenja da nije dovoljno jaka/hranljiva maska.Ovo drugo, nije puder. Naprska se i umasira u koren pre sušenja A nemam više pojma.Čini mi se da mi je AI napisao da bi taj obični bio pretežak za moju tanku kosu.A gde ima da se kupi ovaj sprej ?
March 25Mar 25 Just now, duda said:A nemam više pojma.Čini mi se da mi je AI napisao da bi taj obični bio pretežak za moju tanku kosu.A gde ima da se kupi ovaj sprej ?U mene je dosta kose, tanka dlaka, prirodno svetla, nije ubijena blanšom jer vodim računa, a mogla bi biti.Ja po salonima uzimam, ali mislim da u DM-u opet imaju TIGI proizvode.I da ponovim jedan u koji se majka kune za skroz drugi tip kose:Bedhead USControl Freak™ Frizz Control And StraightenerAnti-frizz hair product smooths & controls frizz, flyaways & static. It moisturises & conditions so hair is left incredibly smooth, soft & shiny. Try now!Edit: @duda što reče Morgana, ne držati masku duže od 3 min., na donje 2/3 i dobro ispereš. Edited March 25Mar 25 by Boksi
Create an account or sign in to comment