Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

Bata Đora u cvetu mladosti...Nisam znao da je Crvenka igrala Prvu ligu.
Crvenka je odlicno odigrala jesenji deo, osvojili su cak 16 bodova. Ali, u nastavku su bili jako losi.Sledece godine su ponovo igrali kvalifikacije za prvu ligu, ali je Bor bio previse jak za njih.
Link to comment
@kampanel kako ide privatizacija hajduka? daj neke pikanterije. moj matori je bio vatreni navijac 'bilih' .
Pametan čovik :rolleyes: ...privatizacija završena...51% grad Split ostalo dioničari...pušteno u prodaju 81 milijun kuna dionica i to se razgrabilo tako da je puno ulagača ostalo bez dionica...Grad Split već od prvog miseca može prodavat dionice,politika i veliki igrači su u igri pa ko zna ća će na kraju ispast...Hajduk se rješio velikog duga,sad se spominju igračka pojačanja ka Vejić,Križanac,šimunić...ja san ti kupija jednu ono ka na zid više sentimentalno cool.gif Najveći "mali"dioničari su dvojac iz Livna Andabak i Rimac pa tankerska plovidba,Kerum...ufamo se u bolje sutra jer smo igrački vrlo slabi al znaš onu staru HAJDUK žIVI VJEČNO :Hail:
Link to comment
Pametan čovik :rolleyes: ...privatizacija završena...51% grad Split ostalo dioničari...pušteno u prodaju 81 milijun kuna dionica i to se razgrabilo tako da je puno ulagača ostalo bez dionica...Grad Split već od prvog miseca može prodavat dionice,politika i veliki igrači su u igri pa ko zna ća će na kraju ispast...Hajduk se rješio velikog duga,sad se spominju igračka pojačanja ka Vejić,Križanac,Šimunić...ja san ti kupija jednu ono ka na zid više sentimentalno cool.gif Najveći "mali"dioničari su dvojac iz Livna Andabak i Rimac pa tankerska plovidba,Kerum...ufamo se u bolje sutra jer smo igrački vrlo slabi al znaš onu staru HAJDUK ŽIVI VJEČNO :Hail:
to sto sam video ove godine deluje bolje nego ranije. uostalom dobili ste purgere, cini mi se.
Link to comment
  • Redoran changed the title to Ex YU fudbal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...