Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

to je bio nogomet,skupljam te stare utakmice pa i danas mogu gledati te legendarne ut.koja vam je najbolja ut. iz tog doba,meni hajduk-partizan 3:3
Iz sezone 74/75 dve utakmice su mi bas ostale u secanju, Velez - Hajduk 5:0 (Bajevic 3, Halilhodzic, Vukoje) i Vojvodina - Zeljeznicar 4:3 (Trifunovic 2, Licinar, Lerinc - Katalinski 3)
Link to comment
mrdja,legendo fala ti lipa na ovome...ka dite san ima ovi album,al neznan di san ga izgubija...ako ga ima ko za prodat ja bi ga kupija,a i oni stariji od 70/71
nema na cemu, postavicu i ostale timove uskoro ... pa onda, 1970/1971
Link to comment
Na zalost, nemam mnogo ovih starijih utakmica, ali mozda imam nesto drugo da ponudim za razmenu.
javi mi se na mail i svi oni koji imaju utakmica ili ih zanimaju:bijeli.andjeli@net.amis.hr
Link to comment
:Hail: Za mrdju... Capljic :lol:... kakva budaletina. Posto znam da voli statistiku, evo 2 linka za 1. i 2. MKD ligu, nema detaljne statistike za sezone do 2002/03, ipak.... nalazi se po nesto. prva liga, druga liga. Raspitao sam se za neki almanah, posto mi komsija radi u FFM-e. Kaze najverovatnije Marta sledece godine, mada je trebao da izadje jos prosle... u cast 15 godina MKD prvenstva.
Link to comment
:Hail: Za mrdju... Capljic :lol:... kakva budaletina. Posto znam da voli statistiku, evo 2 linka za 1. i 2. MKD ligu, nema detaljne statistike za sezone do 2002/03, ipak.... nalazi se po nesto. prva liga, druga liga. Raspitao sam se za neki almanah, posto mi komsija radi u FFM-e. Kaze najverovatnije Marta sledece godine, mada je trebao da izadje jos prosle... u cast 15 godina MKD prvenstva.
Super, hvala za linkove. Nadam se da ce biti uskoro neka publikacija.
Link to comment
  • Redoran changed the title to Ex YU fudbal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...