Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

1 hour ago, porucnik vasic said:

Иначе убеђен сам да ти уопште ниси гледао фудбал у то време. Као ни Арле.

 

Upravu si, u vrijeme SP 1982 još nisam bio ni začet. :D

Link to comment
9 hours ago, Peter Fan said:

Mislim da je bio Mlinaric  

sad sam proverio, kaže deverić

 

klasičan mediokritetski tim, svojstven istom takvom saveznom kapetanu, doduše uklapa se u šablon koji je proslavio 1. srpski bek, i to ne po nominalnim pozicijama igrača i njihovim ulogama u svojim timovima, već po načinu igre koji smo prikazali na tom prvenstvu

 

i nije bio u pravu golman pantelić koji se prodrao sa gola tokom utakmice protiv hondurasa(“MENJAJ NEŠTO!”) nije tu bilo šta da se menja među igračima, trebao je drugi čovek da selektira i vodi tim sa klupe. onda bi možda i pobedili isti taj honduras sa dva razlike i izašli iz grupe

 


 

ofanzivna defanziva, serem mu se u postavku igre

  • Hvala 1
Link to comment

Kad god citam neki intervju od starih igraca, svaki put bude ono 'odigrao je 8/12/16 utakmica za repstaciju, s obzirom na kvalitet, reklo bi se premalo.'

Edited by Plajvi
Link to comment
13 minutes ago, Plajvi said:

Kad god citam neki intervju od starih igraca, svaki put bude ono 'odigrao je 8/12/16 utakmica za repstaciju, s obzirom na kvalitet, reklo bi se premalo.'

bilo je manje utakmica u opticaju

Link to comment
28 minutes ago, Plajvi said:

Kad god citam neki intervju od starih igraca, svaki put bude ono 'odigrao je 8/12/16 utakmica za repstaciju, s obzirom na kvalitet, reklo bi se premalo.'

I išlo se u penziju mnogo ranije. Zvezda u Bariju nije imala nikoga starijeg od 30 godina otprilike. Pizon se sa 33 kao vratio u zvezdu i bila je sprdnja - nek se spremi Rajko Mitić. 

  • +1 1
Link to comment

 

18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

bilo je manje utakmica u opticaju


Ne samo to, nego je uvek aluzija ka tome da nije igrao ko treba. Zvezdini '90, Dinamovi '82, protekcije za Hajduk, kljuc, itd. 

Dule Savic, File, Moca, Sestic, Pizon - legenda do legende, niko se nije naigrao. Vaha je u svakom intervjuu ikada pizdio zbog 82. 

Jedno vreme je branio onaj iz Rijeke, ne mogu da mu se setim imena sad, mislim da su kvalifikacije za 88.

 

2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

I išlo se u penziju mnogo ranije. Zvezda u Bariju nije imala nikoga starijeg od 30 godina otprilike. Pizon se sa 33 kao vratio u zvezdu i bila je sprdnja - nek se spremi Rajko Mitić. 


Bina jedini imao 3 banke, svi ostali ispod. 

Link to comment

Mauro Ravnić je taj golman iz Rijeke, on je branio protiv Engleza kad su nam dali 4 komada u 30 minuta. Zamenjen je na poluvremenu.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, Plajvi said:

 


Ne samo to, nego je uvek aluzija ka tome da nije igrao ko treba. Zvezdini '90, Dinamovi '82, protekcije za Hajduk, kljuc, itd. 

 

Uvek je tako, od pomocnog terena i malih golica do velike scene. Na kraju, kada se igrac izbrusi koliko je moguce, sklapanja ima raznih, nekada bi bilo sve isto da stavis neki b tim. Imas igrace i timove koji su odigrali sudbinski neki turnir jer su bili drugi plan mnogo vremena. Ja bih sa Savicevicem i Binicem stigao do polufinala i svi bi govorili kako sam extra, pred utakmicu bi im rekao - samo opusteno, vise je dana neg kobasica.

Hocu da kazem da ti vrhunski i skolovani treneri nekada prezupce u dobroj nameri.

Link to comment

bilo je i takvih koji su na sastanku pred utakmicu rekli “mi igramo našu igru”

 

pa se onda pojavi gurban gurbanov

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...