Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ex YU fudbal

Featured Replies

Secam se kad je pokojni deda mracio, mislim da je to Vidicu bio debi protiv Finske tamo, 3-0. Forsel ga laznjakom izjebao i dao gol, kaze on gle ovaj sifonjer bruka na sta smo spali. :D

  • Replies 4.2k
  • Views 1.4m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • makondo
    makondo

    Poslednji selektor SFRJ reprezentacije je umro na jedan od najvećih praznika bivše države. RIP Ivica Osim

  • Nikodije
    Nikodije

    Kad se kaže Jugoslavija meni je Ivica  Osim jedna od prvih asocijacija. 

  • Dimitrije
    Dimitrije

    Imao sam prilike da ga gledam dok je igrao u Zeljeznicaru i za reprezentaciju.  Fantastican dribler; imao je sitan dribling i uvek igrao "po talu".  Ali povrh svega, bio je ljudina.  P.U.M.

Posted Images

35 minutes ago, Plajvi said:

Secam se kad je pokojni deda mracio, mislim da je to Vidicu bio debi protiv Finske tamo, 3-0. Forsel ga laznjakom izjebao i dao gol, kaze on gle ovaj sifonjer bruka na sta smo spali. :D

 

zli jezici bi rekli da je u reprezentaciji ponekad voleo da daje omaž toj utakmici sa Finskom :fantom:

Edited by copkillah

18 hours ago, Plajvi said:

3x smo bili u top 4 na EP pre njegovog selektorovanja, na jednom je i igrao. 

Zbog njega smo i bili u top 4, najzasluzniji za rasturanje francuza i izbacivanje aktuelnih svetskih prvaka, a ne hajpovani Dzajic

On 5.5.2022. at 10:39, radisa said:

Jbg, skoro svakom golmanu, ma koliko bio vrhunski, možeš iskopati trenutke kad ima loš dan... Pitanje je smao da li ima loš dan na važnoj utakmici ili ne...

 

I Kahn je imao loš dan u finalu SP... Dobro, njega neće ljudi pamtiti kao kisaru, ali razumeš šta hoću da kažem, da ako neki dobar golmana ima poneki kiks, to može da uiđe u narative da je kiksara, aiko je daleko od toga... Ladić je bio dobar golman, ne nivo Šmjehela, Kana, Van der Sara i Bufona, ali savim pristojan golman...

Gde je i sta radi Karijus?

Sta mislite, je l' bi tuk'o Osim drim tim u Barseloni? 

5 hours ago, Plajvi said:

Sta mislite, je l' bi tuk'o Osim drim tim u Barseloni? 

Ne bi. Igrali bi Radenko Dobraš i Sejo Bukva umesto Dražena i Divca.

  • 2 months later...

Kaze Rade Bogdanovic da je Jugovic najbolji srpski fudbaler ikad i posle Susica najbolji ex you :fantom:

 

 

S prvim delom recenice je tesko ne sloziti se :D

Najtrofejniji ne znači i najbolji

  • 4 weeks later...

 

Veceras cemo videti iznenadjenje na El Madrigalu.

Edited by Milošica

  • 2 weeks later...
On 16.4.2020. at 12:27, Navijac said:

Rfk Novi Sad iz 1977

 

 

i dalje nemamo pojma šta si hteo da okačiš...

  • 2 weeks later...

 

  • 5 months later...

 

Edited by SmudgeYorkshire

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.