Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

Ne vidim ni ja ali po postovima bi se reklo da je neki đarma zalilao vrhunski autogol.

 

Bilo bi efektnije da je bio jedan Jurišić™, ali i Augentaler™ je dovoljan.

Link to comment

igramo ko nemaci svih 120 minuta :D

 

uključio sam se tek za produzetke a uz gol onaj dribling po levoj strani Antonova je stvarno bio odličan (minus centaršut nakon toga)

 

kada igramo sledeću?

Link to comment

Danas nešto bolje od prosečnog, ali bez dva vrlo bitna (po meni najbolja) igrača Srbije na prvenstvu. Na sreću kasnije i Gaćinović ušao. Javljaju se stalno isti problemi, a to je kreacija iz veznog reda i realizacija. Dodatno Živković danas je odigrao slabo. I pored toga smo odigrali fino i stvorili dosta šansi, najviše zahvaljujući slaboj zadnjoj liniji Mađara i danas raspoloženim Mandićem. Jedina mana našeg štoperskog tandema je to što nisu preterano kompatibilni i teško da mogu da brane konstantno kontre na visokom nivou. Malo je htelo Mađare, pa su dali gol iz takve prve šanse. Danas smo videli i neke mane. Antonov je bio solidan u pozicionoj odbrani, ali je imao problem u odbrani 1 na 1 sa bržim krilom Mađarske, u ofanzivi vrlo inteligentno i tehnički potkovano. Šaponjiću nedostaje masa, a to će doći za par godina. Pokazuje neke vrlo interesantne karakteristike, ali ima i prečesto deluje da ima puno amaterskih poteza. Tek za godinu-dve će biti jasnije koliki je njegov plafon.

 

SAD smo dobili u meču pred početak prvenstva sa 1-0 po nekom žešćem pljusku i ako su novinarski izveštaju bili tačni, igrali smo bolje. Kolumbija je igrala fino u svojoj grupi, dosta sa loptom u nogama, ali su i često prvi primali pogodak, pa ih je situacija terala da napadaju.

Link to comment

Jbt koji car od ovih naših je izveo aut na početku akcije (0:24)? Bacio je loptu 20 metara na nogu napadaču, nevera.

Edited by beowl
Link to comment

Po meni do crvenog kartona smo igrali odlicno, ako izuzmemo slabu zavrsnicu. Madjari tehnički dosta slabiji od nasih klinaca, ali opet deluju kao cvrsta i dobro utegnuta ekipa (cenim da ce onaj mali plavusan sa ekstravagantnom frizurom , izrasti u ozbiljnog fudbalera). Sve u svemu, vise nego prijatno iznenadjen  fudbalom koji igraju ovi paunovicevi klinci ...

Link to comment

Jbt koji car od ovih naših je izveo aut na početku akcije (0:24)? Bacio je loptu 20 metara na nogu napadaču, nevera.

 

Po poziciji bi trebalo da bude desni bek Partizana, Stevanović.

 

Inače, 4-5 klubova iz Mađarske lige su izbačeni iz lige, uključujući Gyor, za koji igra centarfor Marvo, koji nam je dao gol (ukupno pet na prvenstvu). Snažan centarfor koji ume sa loptom. Da naši klubovi imaju mozak...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...