Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Primećujem da duže vreme ne gotiviš Jovanovića. Tačno, imao je dve greške u pas igri iz kojih je Urugvaj imao polukontre, koje smo lako ugasili. U pozicionoj odbrani nije grešio tokom meča izneo je par puta dobro loptu i par pokupljenih lopti u skoku. Izuzetno cenim štopere koji vole da povuku i dodaju loptu umesto da udaraju balone. Iskustvom će greške nestati. Iskren da budem, mislim da je Pantić pogrešio što ga je zamenio, jer smo nakon toga udarili par paničnih balona iz odbrane tako gubili dragoceno vreme u napadu. Očekivano je menjao sa veznim fudbalerom, jer se rezultat ne juri sa tri štopera.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

    Ne, ne, naprotiv. Na evropskom prošle godine me je oduševio, igrao je kao sat. Sad mi deluje kao da se ne snalazi u situaciji kad su očekivanja porasla, a slažem se da ima mnogo vremena da se to popravi. Ono što brine, a što sam već istakao je što je prespor za svoje godine, a tu mu vreme ne ide u prilog. I da, od trenutka kad sam se jutros uključio u prenos odigrao je desetak minuta i za to vreme napravio pomenute greške, verujem da je bio bolji u ostatku meča.

Link to comment

Meksiko dobio Urugvaj. Moramo da pobedimo danas. Mozemo doduse i nereseno pa da zavisimo od drugih u poslednjem kolu, uz obaveznu pobedu nad Meksikom

Link to comment

Bravo mali, spakova ga u golmanov ugao, filigranski precizno. SMS, Gacinovic i Antonov bas odskacu, a od Zivkovica za sad samo sabanisanje.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Sta je promasio Saponjic minut pre kraja poluvremena, naopako... Sam kao duh na manje od 5 metara od gola, idealan centarsut i on glavom 2-3 metra pored gola umesto u mrezu. Valjda nas ovo nece kostati pobede.

Link to comment

Covek nije igrao vise od pola godine zbog ukrstenih ligamenata. Kontam da nije bas potpuno spreman...

 

Ma znam jbt, ali sam ga procitao na nekom spisku. Evo malvo me dopunjuje.

 

Saponjic tesko drvo ili da ga Paunovic menja ili da ga neko malo razbudi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...