Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

bolje da Savo bira selektora nego Tole.

 

Andjus: У току дана је било разних информација око новог селектора, било је спина око Станковића, Ћурчића, Муслина, итд. По новом развоју догађаја, та функција ће највероватније припасти Љубиши Тумбаковићу.

Jel se on uopste jos bavi svetim trenerskim poslom?

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Savo sad ide kao štit ispred Toleta, kao u fazonu "ja i samo ja odlučujem ko će biti selektor". Ajoj pa šta mu je...

Јбте какав болид.

Link to comment

nije mu nista, glup je ko qrac kao sto je i uvek bio.

Aj što je glup, sa tim se čovek rodi. Ali koliko me sećanje služi, on je bio prva "jača" opozicija Toletu. Napušavao ga je na sosu, govorio da je bandit, nesposoban i šta sve ne, hteo i da se kandiduje kao protiv kandidat. A sada mu je desna ruka. Pičketina ona najgora.

Link to comment

Aj što je glup, sa tim se čovek rodi. Ali koliko me sećanje služi, on je bio prva "jača" opozicija Toletu. Napušavao ga je na sosu, govorio da je bandit, nesposoban i šta sve ne, hteo i da se kandiduje kao protiv kandidat. A sada mu je desna ruka. Pičketina ona najgora.

 

Priča ide da je Savo uložio sve novce koje je zaradio na neko rudarsko istraživanje u Africi i da je to propalo do zadnjeg dinara. Kada se to desilo, došlo je Toletu na penal koji mu je mafijaški sve grehe oprostio i pretvorio ga u svog prvog čoveka.

Link to comment

Priča ide da je Savo uložio sve novce koje je zaradio na neko rudarsko istraživanje u Africi i da je to propalo do zadnjeg dinara. Kada se to desilo, došlo je Toletu na penal koji mu je mafijaški sve grehe oprostio i pretvorio ga u svog prvog čoveka.

Zar nema on i neki hotel na Kopu uz koji sad grade i drugi? Valjda neka ekipica (da li je i Ćirić u toj priči) 

Link to comment

Aj što je glup, sa tim se čovek rodi. Ali koliko me sećanje služi, on je bio prva "jača" opozicija Toletu. Napušavao ga je na sosu, govorio da je bandit, nesposoban i šta sve ne, hteo i da se kandiduje kao protiv kandidat. A sada mu je desna ruka. Pičketina ona najgora.

 

     Upravo. Kad je postavljen na mesto direktora ili koordinatora ili štagod mladjih selekcija, na opštu nevericu i čuđenje uzvratio da je ponudu prihvatio da bi rušio sistem iznutra. Trula kobila. Kao Boldrik.

 

     Sećam se i da je 4. oktobra igrao na male goliće sa studentima u Kolarčevoj. Tada je beskompromisno izabrao stranu.

 

     Kum Igora Miklje. Samo je to dovoljno. 

Link to comment

Zeljko Petrovic

 

Od samog dolaska na kormilo Srbije, pominje se da je za sastavljanje reprezentacije zadužen čuveni menadžer Vlado Lemić?
"Ne! Znam ko je poturio te gnusne laži. Dik Advokat i Tomislav Karadžić ne poznaju Lemića. On je moj kum :lolol: i ta priča je svesno plasirana da bi se uzdrmali selektor i reprezentacija. Smešno čime se ljudi služe u želji da se dokopaju vlasti i ostvare lične ciljeve".

 

Link to comment

:lol:

 

ova povreda primicača je najbolja od svih, bolje da je rekao da ima zakazano uklanjanje hemoroida u italiji.

 

no, prilika da raća i banbi nastave svoj put ka stotki :fantom:

Link to comment

Koliko je realno bilo manedzerskih prevara™ ,  u sastavu protiv Danaca ? I kako su po vama odigrali nemenadzerski™ provereni majstori fudbala ? Kad je stigao Advokat, ja  sam bio vise nego zadovoljan, jer sam smatrao da je ovim igracima potreban samo autoritativni trener sa znanjem i iskustvom ... ali izgleda da je u hemiji nase reprezentacije problem mnogo veci ... Uloga saveza je da obezbedi sto bolje uslove igracima i dovede dobrog strucnjaka da ih vodi (i smeni naravno istog ako ne pokaze rezultate), ne vidim stvarno sta su oni tu mnogo pogresili ...

Edited by Geo
Link to comment

:lol:

 

ova povreda primicača je najbolja od svih, bolje da je rekao da ima zakazano uklanjanje hemoroida u italiji.

 

no, prilika da raća i banbi nastave svoj put ka stotki :fantom:

 

 

Bambiku uskoro ocekuje prodor na listu od 10 igraca sa najvise nastupa u repci, mislim da mu fali jos neke 2 utakmice  :ph34r:

Pravi pokazatelj kuda plovi ovaj brod vec skoro deceniju, tragicnije bi bilo jedino da je Medjik izgradio takav legacy.

 

Koliko je realno bilo manedzerskih prevara™ ,  u sastavu protiv Danaca ? I kako su po vama odigrali nemenadzerski™ provereni majstori fudbala ? Kad je stigao Advokat, ja  sam bio vise nego zadovoljan, jer sam smatrao da je ovim igracima potreban samo autoritativni trener sa znanjem i iskustvom ... ali izgleda da je u hemiji nase reprezentacije problem mnogo veci ... Uloga saveza je da obezbedi sto bolje uslove igracima i dovede dobrog strucnjaka da ih vodi (i smeni naravno istog ako ne pokaze rezultate), ne vidim stvarno sta su oni tu mnogo pogresili ...

 

Ne znam koliko je bilo menadzerskih igraca u sastavu, ali je bilo bar sedmorice onih koji su pojeli mesto boljima od sebe - D.Tosic, Bisevac, S.Mitrovic, Gudelj, Banbi, Djuricic, Lazovic. To je to, 1 rupa na saksiji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...