Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Selektor je manja briga, treba vec od Portugala uigravati selekciju koja ce biti oslonac narednih godinu dana. Lukac - Krneta, Lazic, Stankovic, Mijailovic - Raca Petrovic ©, Kovacevic, Bosancic, Tomic, Ninkovic - Rakic.

Link to comment

mogao bi ostatak kvalifikacija da se iskoristi za neku revolucionarnu ideju, igraci sami sebe da treniraju, bez selektora, rotirajuci kapiten, da se vidi kome fale nastupi odlazak u premijer ligu itd.

Link to comment

Komisija u sastavu Pizon-Kosanovic-Jesic. Albanija nam bezi samo 3 boda, sve je moguce, samo da nas pogleda sreca, da mi dobijemo sve do kraja kuci, na strani Albaniju, protiv Danske bod, Albanija gubi od Jermenije u gostima, od Portugala kuci, od Danske u gostima, igraju kuci samo x sa Jermenijom, zbog zalbe popiju jos jednu kaznu, oduzimanje nova 3 boda, nama se zbog nase zalbe vracaju oduzeta tri boda i  mi smo u barazu, a tamo sa laganih  7-1, 5-0 izbacujemo  Island i kasnije osvajamo EP sa 6 novih pobeda, u finalu sa 19-4 pobedjujemo Sovjetski Savez. Tole dobija titulu dozivotnog predsednika saveza i kandidat je za FIFA predsednika. 

Link to comment

ne sumnjam da će izbor selektora biti "pravi"....najgore od svega jeste to što smo imali čistu situaciju sa Drulovićem, koji je komotno mogao da uđe u ove kvalifikcije, a mogao bih se opkladiti da bi nam i bodovni konto bio veći sada. da ne pominjemo arčenje para na izvikanog stručnjaka.

 

drugo, mi imamo situaciju da su nam igre i rezultati znatno ispod mogućnosti. ono, nisu te mogućnosti baš spektakularne, ali nisu ni tako mizerne kao predstave koje naši pružaju. 

 

treće, imamo slučaj "raspuštene bande", a to znači da bi taj neko budući morao da bude autoritet i to u onom vojničkom smislu jelte, da raspojasane i pijane vojnike dovede u red.

 

iskreno, meni niko ne pada na pamet....niti imam predstavu ko bi bio autoritet za ovu skupinu likova u repr. i pod čijom bi se komandom doveli u red. slučaj Saleta Đorđevića u basketu može da bude poučan, nije imao puno trenerskog iskustva i posla, ali mu se autoritet ne može osporiti. ko bi bio Sale Đorđević u odnosu na naše fudbalere. dal je to Stanković? ima li takvog?

Link to comment

Селектор није битан док је ФСС такав какав јесте. Ако се Деки прихвати то је трагедија.

Link to comment

Jokan ili Stanojevic. 

 

Stanojevic :lolol:, koliko cujem on je na ivici da dobije otkaz u Izraelu, posle osrednje sezone u Kini u kojoj dominiraju Kosani i Kuke. Jokan ne verujem da bi dolazio iz Engleske, mozda za godinu-dve, ako ne uspe da se plasira u Premier ligu, mada bih voleo da ga vidim kako se snalazi na vrhunskom nivou. Djukic bi bio idealan da ga nisu prosli put glupo potrosili. Uzeo bih u obzir jos Jovanovica sa Kipra i to bi bilo to. Mihajlovic je dobar u Italiji, ovde je kriminalac, Piksi mi je potpuno nedokazan u nekoj ozbiljnijoj ligi od japanske.

Link to comment

Piksi bi bio ekvivelant Saleta...

 

Ali, to se neće desiti... U košarci još rade ozbiljni ljudi, kojima je dobrobit košarke još uvek važan... U fudbalu je samo tal važan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...