Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Bole ga dick. Ja bih prvi na njegovom mestu cekao otkaz i isplatu celog ugovora.

Pa što da ne, nikakva očekivanja od saveza, nema ko da mu zviždi, ne zna jezik pa se ne nervira oko napisa u štampi, plaćene avio karte, posao iz snova, još koji dinar da mlatne u sledećih 11 mjeseci. 

Link to comment

Ko da ga najuri, taj što bi to trebao trenutno je zauzet izborima u područnim savezima Braničevskog, Ibarskog i Moravskog okruga

Pa ako već taj koji treba neće, treba svi koji mogu da mu se useru u priču. Za početak ovi što svašta pišu za burek...

 

Ne ume da motiviše, ne ume da odabere, ne ume da postavi taktiku, ne ume da promeni igrače... Šta jebeni Dick zna?

Link to comment

Pa ako već taj koji treba neće, treba svi koji mogu da mu se useru u priču. Za početak ovi što svašta pišu za burek...

 

Ne ume da motiviše, ne ume da odabere, ne ume da postavi taktiku, ne ume da promeni igrače... Šta jebeni Dick zna?

Pa on je kao i Klemente, ne živi čovjek ovdje, jebe mu se ko šta piše, a raji je i ovo što gleda valjda dovoljno da shvati da od Dicka nema kurca. A onaj ko nam je od reprezentacije napravio izlog drvne građe, bio to Tole, Falji ili neko treći, će naći način da preživi. 

Link to comment

Dik je za svojih 7 banki pokazao sta zna. Problem je sto ovde uticu i mnogi drugi faktori koji vise imaju veze sa kriminalom nego sa fudbalom.

 

Ove sto su veceras istrcali na teren bih (skoro) redom optuzio za zlocinacko udruzivanje.

Edited by katamaran
Link to comment

jel toliko los bio tadic da bas njega menja?

posle njegovog pitaj boga kog lošeg pasa na sredini terena pala kontra Danaca

posle gola nijedan normalan pas nije realizovao, a kao kreator igre skinuti mu cifru 1 sa dresa i ono što ostane to bi mu bila adekvatna ocena

nisu ni ostali ništa bili bolji, kod drugog gola kiksali karleuša i Matić, obojica bili na drugoj stativi odakle je pao go glavom

Link to comment

Kakvo iznenadjenje blamaza u fudbalu.

Ko kad putare iznenadi sneg u januaru. Vazno da robijas iz Spuza redovno dobija jednoglasnu podrsku svog sljama. bar su se ovi dosetili da umesto njegovog sljama dovedu svoj pa ce sad Kokeza i Terza malo da nas jebu u zdrav mozak.

 

Tonemo ka dnu neslucenom brzinom ali sa ovakvim savezom se nista drugo ni ne moze ocekivati.

Edited by katamaran
Link to comment

Pa ako već taj koji treba neće, treba svi koji mogu da mu se useru u priču. Za početak ovi što svašta pišu za burek...

 

Ne ume da motiviše, ne ume da odabere, ne ume da postavi taktiku, ne ume da promeni igrače... Šta jebeni Dick zna?

 

apsolutno. šta zna? zna da pljuje srbiju kao zemlju. to znam i ja, pa hoću i ja da budem selektor.

 

ja isto ne vidim u čemu je problem ako nije dik? pa samo je dovoljno videti kakav tandem u čelziju imamo koji dominira jednom od najboljih fudbalskih liga na svetu.

 

ladno bi i bekvalac napravio sličan rezultat kao ovaj. koliko mi plaćamo ovog selektora?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...