Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1655

  • levi

    1111

  • kud u maglu Simoviću

    1006

  • Cash

    971

Ili je mozda u pitanju to da je Mihajlovic, koji ocigledno nije kesa od trenera sto i pokazuje u Sampi, bio u menadzerskom dilu sa FSS-om. Uzeo malo kinte od ugovora, malo od procenta, a za uzvrat pozivao spisak koji mu metne Toledani. Matic je pozvan posle dugogodisnje kampanje u medijima i opsteg prozivanja selektora.

Link to comment

Ne razumem kakve veze ima Matić sa procenima? Misliš da je u interesu Saveza bilo da Matić ne igra?

 

Ja bih rekao da je to bio skandalozan incident u kome su se dva tvrdoglava čoveka nadmetala u tvrdoglavosti. Mihajlović je bar 5 puta javno pozvao Matića da okrene telefon i da neće biti problema. To jeste glupost, ali podjednaka glupost je i što ovaj to nije uradio (pod uslovom da je želeo da igra).

Link to comment

Matic godinama nije dobijao poziv zato sto nema pravog menadzera, interes Saveza se do sada vrlo retko poklapao sa fudbalskim motivima. Nije se gledalo na duze staze, stocna pijaca koja sluzi za trenutno udomljenje i nabijanje startova za repku grlima koje je trebalo zavaljati u Kine i Azerbejdzane. Slicna situacija je i sa Tadicem koji nije pozivan u reprezentaciju ni one godine kada je bio najbolji asistent holandske lige, a Pizon je isprobavao mladjanog tridesetogodisnjaka Veseljka Trifunovica.

Link to comment

Ja bih rekao da je to bio skandalozan incident u kome su se dva tvrdoglava čoveka nadmetala u tvrdoglavosti. Mihajlović je bar 5 puta javno pozvao Matića da okrene telefon i da neće biti problema. To jeste glupost, ali podjednaka glupost je i što ovaj to nije uradio (pod uslovom da je želeo da igra).

 

:D :isuse:

Link to comment

A dobro, kapiram da se od tog sukoba iskreirao armagedon, ali ja sam glede reprezentacije tradicionlno nastrojen čovek. Za mogući nastup u Brazilu, eksirao bih ponos i izokretao ceo imenik Đenove. Telefonom sa pulsnom centralom.

Link to comment
Kako prenosi Sport Ivanović je opovredio članak i lekari pokušavaju da saniraju veliki otok. Pitanje je da li će biti spreman i za meč sa Albancima, u Beogradu, u utorak.

 
 
Povredi se Bane :(
 
Sad ce desnog beka igrati... Jedino da pozove Vulicevica, posto rezervnih bekova nemamo, mada se najavljuje Tomovic...
Edited by Milosh76
Link to comment

Naravno da ne može uopšte. Zato je u svakom klubu i svakoj repci na svijetu trener iz te zemlje odakle je klub koji trenira.

 

Aj nemoj više please. ;)

 

Ma da please, zato jedan jebeni Guardiola mora tri puta dnevno na kurs nemackog, zato u Bundesligi ne postoji 1 trener koji ne prica solidno nemacki, najgori je u stvari Guardiola...

 

Iznenadio me sada Salke DImateom, cekaj, pa on Svajcarac evo ga prica nemacki, cak i ovoj Danac sto dosao u Mainz prica odlicno....

 

Mozda je u Budesligi malo izrazenije nego u drugim ligama, ali please nemoj dalje tvrditi da nije veliki hendikep kada trener ne prica jezikom igraca....

 

Nemci imaju opak sistem razvoja mladih igrača u okviru kojeg se u nacionalne selekcije pozivaju samo oni "stranci" koji su sa 14 ili 16 godina došli u Nemačku i prošli mlađe kategorije. Mislim da tako nekako funkcioniše. 

 

To je tacno, svi su oni deca gastosa koji po karakteru i jesu vise Nemci nego Turci ili sta vec...

 

Nemci imaju najbolji savez na svetu i masina radi, svako svoj posao i SVE i UVEK u interesu fudbala i uspeha....

 

Ako ovi momci uspeju da odu na EURO pored saveza kakvog imamo i kako se radi, da se sutamo u dupe od srece...

Link to comment

Hehe, opet ti... pa Murinjo je pricao Italianski, Anceloti kao Zabar dobro barata spasnkim jer su slicni, evo na poslu imam i jedne i druge i sasvi se dobro razumeju i ne pricaju engleski jedni sa drugima... A sa kojim timom je bese Hidding uzeo? Ja msilim da znam, uzeo je 88 sa Eindhovenom i sta jos...

Link to comment

Ušao je sa fucking Korejom u polufinale SP. Sumnjam da je završio napredni kurs korejskog.

 

Našim igračima treneri ne pričaju srpski od kako su pre 6-7 godina otišli u inostranstvo. Stvarno misliš da bi ih Drulović ili Stanoje bolje motivisali od Advokata ili Murinja?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...