Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ova generacija za razliku od pređašnjih nema dubinu na klupi u odbrani. Ok, levog beka nema, pa nema, mada nikako da se otmem utisku da je Nastić iz Vojvodine bolji od Petrovića, ali je odbrana tanka kada je Nastasić sa A repkom i sada kada je Spajić povređen. Ćosić ne napreduje, Vitas očekivano sedi na klupi u Gentu, kao što će Planić u Zvezdi i Ćirković u Partizanu. Nemaju visok potencijal, a još sede na klupi. Štopere sa poslednja dva omladinska ne zove, mada mu je danas igrao Veljković.

 

Slabo igra Italija, ali su nas bušili na dva vrlo jednostavna načina, ili preko levog beka ili lopta iza leđa štopera na šta mi nismo imali odgovor (trener kriv). SMS ima potencijal da bude fantastičan igrač.

Link to comment

Da li smo mi jedini savez kojem mlada repka igra u dresovima jednog proizvodjaca opreme, a A tim drugog? :unsure:

Verovatno proizvodjac operme zeli da A reprezentacija prva pompezno prestavi novu opremu , nego da to uradi mlada na nekom gostovanju ... Nosice sigurno obe selekcije , samo da prodje ta  premijera ....

 

p.s. Kakvo je raspolezenje u narodu  na forumu , da li imate zelju da gledate premijeru novog selektora protiv Francuza uzivo  ?  Ne trazim drustvo , vec me cisto zanima da li postoji neko vece interesovanje ...

Link to comment

Ja od ovih kvalifikacija postajem pravi patriota i idem na sve tekme. Prvi put, u stvari, cu navijati za nasu repku, umesto sto sam do sad isao da bih video zvezde ITA,SPA,FRA,POR. Uzeh neki paket sa drugarom pa ce nas ove 3 tekme (FRA,ALB,DAN) na JNA kostati po 650din. U pitanju je severna tribina, ionako nista nije pokriveno na "serpi". A i uzeleo sam se malo uzivo fudbala, odgledah Macvu u subotu i htedoh da udjem na teren, 100% bih pruzio isto sto i oni, ako ne i bolje od pojedinaca.

Link to comment

Verovatno proizvodjac operme zeli da A reprezentacija prva pompezno prestavi novu opremu , nego da to uradi mlada na nekom gostovanju ... Nosice sigurno obe selekcije , samo da prodje ta  premijera ....

 

 

Ma kapiram da je to ideja ali ovo je krsenje ugovora. Nose dres Nike sa kojim vise nemaju nista. Verovatno je Umbro aminovao inace bi pali penali. Neozbiljno u svakom slucaju. 

Link to comment

Ma kapiram da je to ideja ali ovo je krsenje ugovora. Nose dres Nike sa kojim vise nemaju nista. Verovatno je Umbro aminovao inace bi pali penali. Neozbiljno u svakom slucaju. 

 

Kakvo krsenje ugovora? Deca imaju jos 1 tekmu u ovom ciklusu kvalifikacija (plus mozda 2 u barazu) i igrace u NIKE opremi. Ili je moguce i to da je zvanicna prezentacija dresova sutra pa od sutra svi u UMBRO.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...