Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Strasan gol Ninkovica. Meni je postojanje Despotovica u timu totalna enigma... Nije imao jedan uspesan potez. Kako i zasto je on dobio prednost nad Mudrinskim nije mi jasno. Ono sto je on igrao ili pokusavao da igra je mogao da radi Kojic, a Mudrinski da irga najisturenijeg. Despotovic nit igra dobro u Spartaku niti nesto igra za repku... al standardan je u timu. Sasa Markovic najbolji dok nije crkao, a Pantica ranije nisam gledao ali me je dojmio. Koliko sam shvatio on je i stoper i desni bek, a kod nas je doveden pre svega kao stoper, tako da mi to nije problem. Tim pre sto je dobro odigrao...A da nema koncepcije tima, tu se slazem. Krsticic ima slifa, ali totalno nema pojma sta treba da igra, narocito ne sa ostatkom tima. Malbasic je brz, ali prilicno beskoristan. Rekao bih da je trenutno Gudelj najzreliji igrac ovde i on mi se svijda. Generalno nekoliko igraca je skroz ok odigralo, ali opsti utisak nase igre je prilicno slab...

Link to comment

Meni je Gudelj bio među najgorima. Lep bi bio gol, ali za početak da golman Danske proba da digne ruke. Obično golmani kada im se šutira na gol drže ruke iznad glave, a ne pored tela.

Link to comment

Nepromišljenim potezom, stručni štab reprezentacije Srbije večeras je škotskim medijima i sutrašnjem rivalu otkrio na koji način će pokušati da dođe do trijumfa. Nakon treninga, Srbi zaboravili dijagrame na terenu "Hempden Parka"! :lol: :isuse:Mozda ih je Sinisa namerno podmetnuo novinarima :D

Link to comment
Nepromišljenim potezom, stručni štab reprezentacije Srbije večeras je škotskim medijima i sutrašnjem rivalu otkrio na koji način će pokušati da dođe do trijumfa. Nakon treninga, Srbi zaboravili dijagrame na terenu "Hempden Parka"! :lol: :isuse:Mozda ih je Sinisa namerno podmetnuo novinarima :D
344px-Bo%C5%BEe_pravde_za_me%C5%A1oviti_hor.jpg Edited by dobar1
Link to comment

Što se tiče U-21 repke, Makedonija je dobila i ima šanse za prolaz protiv nas ako nas dobije, tako da neće skinuti gaće, moraćemo ozbiljno da odigramo da bi dobili. Tamo smo se porodili da damo gol i na kraju izvukli jedva bod. Ako prođemo, pitanje je da li ćemo biti nosioci. 8. smo na rang listi U-21 timova, 7 je povlašćeno. Svi sem Rusa i Šveđana su se kvalifikovali od onih koji su ispred nas. Rusija ima meč kući sa Moldavijom za osiguranje prvog mesta kući i oni su praktično prošli. Šveđani imaju meč sa Ukrajinom kući i ako ne pobede neće ići u baraž, jer će imati 13 ili 14 bodova (odbija im se 6 bodova zbog toga što imaju dvomeč više sa pacerskom ekipom), jer Slovenci imaju bolji međusobni 2-1; 1-1 (ali su i završili sve mečeve u grupi). Ukrajina bi pobedom prošla kao prva u grupi, sve ostalo je ne vodi nigde.

Link to comment

Karadžić: Neodlazak u Brazil nije razlog za ostavku Predsednik Fudbalskog Saveza Srbije, rekao je da ima četvorogodišnji mandat i da je cilj da se Srbija u tom periodu domogne jednog od dva velika takmičenja Predsednik Fudbalskog Saveza Srbije Tomislav Karadžić najavio je da će još dugo biti na čelu ove organizacije, pošto je u izjavi za jedan sportski mediji odbacio mogućnost da i u slučaju neuspeha reprezentacije u kvalifikacijama za SP u Brazilu podnese ostavku na tu funkciju."To mi ne pada na pamet! Iz prostog razloga što podnositi ostavku znači odustajati od planova i ciljeva", rekao je Karadžić.On je potom prokomentarisao stav Siniše Mihajlovića koji bi propast u kvalifikacijama smatrao ličnim neuspehom."Neodlazak na SP jeste neuspeh, ali mi smo jasno rekli, postavili plan da u mandatu od četiri godine smatramo uspehom ako odemo na jedno od dva velika takmičenja. Ako ne odemo na SP i selektor to smatra svojim neuspehom, onda je to lični čin", istakao je Karadžić.

Link to comment

Iz danasnje Politike:Млада фудбалска репрезентација Србије предвођена феноменалним стручњаком Александром Јанковићем завршила је огроман посао у Алборгу јер је ремијем са Данском у претпоследњем колу квалификација практично обезбедила бараж за Европско првенство које ће се 2013. године играти у Израелу. Данска – Србија 1:1 (1:0). Нашим младим фудбалерима остаје још меч са Македонијом у понедељак у Крушевцу, надамо се уз пуне трибине, па да се са нестрпљењем чека жреб који ће бити одржан 14. септембра а потом и двомеч у октобру са једном од репрезентација. Биће то без сумње нови празник фудбала за Србију....У последњих пола часа игре Јанковић је све карте бацио на двојицу нових играча Нинковића и Мудринског не би ли наша репрезентација дошла до изједначења. Немајући шта да изгуби Србија је последњих четврт часа игре провела у сталној агресији на половини противника, ређале су се прилике испед голмана Реноа.Какав је само осећај и храброст имао селектор Јанковић да главну улогу у финишу важног меча додели Партизановом тинејџеру Нинковићу који ће тек у децембру напунити пунолетство. Управо је он донео Србији огромну радост у Алборгу јер је у 84. минуту прекрасним поготком умирио Данце. Када је после неколико сјајних дриблинга довео до очајања гостујућу одбрану Нинковић се са преко 30 метара, додуше искоса са десне стране, одлучио на ударац. Лопта је добила незгодан ефе преварила помало истрчалог Реноа и завршила иза његових леђа. Браво Нинковићу!Немајући куд селектор Данске је у сам финиш меча увео Андерсена младог фудбалера Ајакса, али, све је већ било готово за неку значајнију промену.Д. ТодоровићKo je D.Todorovic!? :s_w:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...