Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Meni se cini da su ovi fudbaleri u belim dresovima ekipa farskih ostrva od pre nekih 15-tak godina.Skoro identicno deluju na terenu.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

kapiram Mihu, Španija i Francuska su logičan izbor, niko ne može da prigovara što smo izgubili. da je zakazao protiv Gruzije i Kipra tu bi mnogo teže bilo da se objašnjava poraz

Link to comment

U onom poletnom periodu pre bušenja, naši nisu gnjavili loptu već su je se brzo oslobađali. No ne znam čime ih je ovaj naplašio svojim shvatanjem kalča, da kad su blizu francuskog šesnaesterca samo mali napor za šut ili asistenciju, e onda stanu, razmisle - i vrate, na našu polovinu. Ne mogu da shvatim. Tole će i ovom platiti milionče odštete :)

Link to comment

Smor mi samo zbog Francuza, napuniće ove Mihine i onda pustiti muda do poda jer će tripovati da je ovo jako k'o Radomirovljeljeva ekipa koja je igrala egal sa Švabama. :(... i zbog M'Vile mi bedak, nadam se da nije ništa ozbiljno.

Edited by Oxymoron
Link to comment
Nije mi jasno kako su neki mogli hvaliti Ninkova.Scepovica, Fejsu niko i nije hvalio ali su neki ovdje svrsavali na Ninkova :isuse:
Jel igrao Ninkov kako u Tuluzu?
Link to comment
kapiram Mihu, Španija i Francuska su logičan izbor, niko ne može da prigovara što smo izgubili. da je zakazao protiv Gruzije i Kipra tu bi mnogo teže bilo da se objašnjava poraz
Da li je on to zakazao, pošto je došao pre neki dan, ili je ugovoreno ranije?Inače, ne pamtim da igramo prijateljsku sa nekom evropskom jakom ekipom, obično je nešto centralnoameričko.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...