Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ima li neki krsteni napadac na klupi?
Nema nažalost...
Ja bih bio spreman da se kladim kako su svi redom kršteni...
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Da li je on to zakazao, pošto je došao pre neki dan, ili je ugovoreno ranije?Inače, ne pamtim da igramo prijateljsku sa nekom evropskom jakom ekipom, obično je nešto centralnoameričko.
nemam pojma, slabo pratim reprezentaciju, a izgleda da ću sve slabije smile.gifne znam šta će Bane ovde, kapiram da bi se Rna bolje uklopio, ili Vilotić.
Link to comment
nemam pojma, slabo pratim reprezentaciju, a izgleda da ću sve slabije smile.gifne znam šta će Bane ovde, kapiram da bi se Rna bolje uklopio, ili Vilotić.
on i medjik babo, e tu reprezentaciju bi redovno pratio. :D
Link to comment
Jel ovo igraci buse Mihu zbog Ljajica? :unsure: Ovakva kurcobolja nije vidjena dosta dugo.
Mislim da je ovo pre neznanje od kurcobolje + pad morala posle prvog gola.
Link to comment
Da li je on to zakazao, pošto je došao pre neki dan, ili je ugovoreno ranije?Inače, ne pamtim da igramo prijateljsku sa nekom evropskom jakom ekipom, obično je nešto centralnoameričko.
:lol:- koliki bilde trebaš biti pa da pomisliš da se ovi mečevi ugovaraju nedelju dana unapred- ovo je dogovoreno još pre 6 meseci posle izvlačenja grupa za ep, pa smo mi tako glumiliu hrvatsku u meču sa špancima
Link to comment
Jel ovo igraci buse Mihu zbog Ljajica? :unsure: Ovakva kurcobolja nije vidjena dosta dugo.
Jel vidis da Francuzi igraju sa najjacim sastavom protiv Scepovica i drugara?!
Link to comment
Jel ovo igraci buse Mihu zbog Ljajica? :unsure: Ovakva kurcobolja nije vidjena dosta dugo.
kakva kurcobolja, nasa reprezentacija kao da je sastavljena za cuvenu azijsku turneju gde klubovima iz japana, azerbejdzana i kazahstana pokazujemo drvnu gradju. ogromna razlika u kvalitetu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...