Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ima li bilo šta na ovoj stranici a da nije za Šabanometriju, pa čak i ova otrcana frazetina "Euromanija" :isuse:
Jedino datum...
Link to comment
Ja samo da kazem da posle ovog dogadjaja sa Ljajicem, reprezentaciji i njenom selektoru zelim sve najgore, na profesionalnom planu.Sabanskiju reprezentaciju, pocev od predsednika FSS, preko selektora, pa do igraca (ako se ne varam zamenik kapitena je ona sabancina Kolarov :isuse: ) ja u svom zivotu ne pamtim.
Trebalo je da pogledas omladinsku reprezentaciju, da vidis sta dolazi, pa bi bio oprezniji sa ovakvim izjavama :lol: Edited by adasevic
Link to comment

Sta ste se okomili na Kolarova? Sta vam je on kriv? Odlican je fudbaler, meni je to najvaznije. Drago mi je da igra za reprezentaciju Srbije. A to da li je šaban ili nešto drugo, treće me apsolutno ne interesuje.Vi bi ste da se svi fudbaleri imaju narav Ane Ivanović :D

Link to comment
Trebalo je da pogledas omladinsku reprezentaciju, da vidis sta dolazi, pa bi bio oprezniji sa ovakvim izjavama :lol:
"Ljudi od 40 godina što nemaju šta u životu da rade, pa došli da zvižde klincu od 17?" :lol:
Link to comment
Sta ste se okomili na Kolarova? Sta vam je on kriv? Odlican je fudbaler, meni je to najvaznije. Drago mi je da igra za reprezentaciju Srbije. A to da li je šaban ili nešto drugo, treće me apsolutno ne interesuje.
Posle onog gola kad je igrao za OFK (ako me sećanje ne vara, tu utakmicu ni Ješić sa pravom ne priznaje) nakon kog je provocirao čitav istok na JNA ja njega očima ne mogu da vidim.
Link to comment
Vi bi ste da se svi fudbaleri imaju figuru Ane Ivanović :D
cool.gif А иначе, гледам наслов за утакмицу са Француском и још не могу да вјерујем. Рано моја. :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...