Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Otkako sam pre nedelju dana sanjao da je Bane slomio nogu i probudio se obliven znojem, ovakve stvarimi uopšte nisu smešne.Do tog sna uopšte nisam imao osećaj primičućeg SPa. Od tad sam se naložio :)

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

Otkako sam pre nedelju dana sanjao da je Bane slomio nogu i probudio se obliven znojem, ovakve stvarimi uopšte nisu smešne.Do tog sna uopšte nisam imao osećaj primičućeg SPa. Od tad sam se naložio :)
:lol:
Link to comment
sportal takodje prenosi vest l' equipea!aj ovi "francuzi" neka nam kazu je li l' equipe sklon "pustanju buva" i inace?meni ne mirise na dobro!edit:na rts-u demant iz izvora bliskih... Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Jos pola sata pred prijateljsku utakmicu. Hvata me nervoza, izgrickao sam vec sve semenke ... uh, kad' bi sad' pocelo.. :(

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kakva nam je grupa skroz bi se uklopilo da posle Balaka Esijana i Deki dodje na listu. A i Kjuel je napustio trening uz pratnju doktora.

Link to comment

Potražiću i ja, ali je uslov da promeniš avatar. nemam toliko protiv Slavice, koliko mi uz tvoje slike sa perspica ne ide uz tebe.

Link to comment
Potražiću i ja, ali je uslov da promeniš avatar. nemam toliko protiv Slavice, koliko mi uz tvoje slike sa perspica ne ide uz tebe.
a nemooojjj, vidii kako je suuuper slicica!!
nisam kojot, ni ljubicaSerbia vs. New Zealand
hvala, hvala!!!ne igraju deki i bane.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...