Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Jevra i Stojko su bili u repki tipa godinu dana zajedno, je l' bio onaj cirkus posle referenduma kad se Jevra uvredio sto je Stojko verujuci Srbinin pa vise nije hteo da brani

Disljenkovic nije bio nista slabiji golman od njih dvojice, pa je i on popizdio i batalio jer je Stojko branio u repstaciji i nigde drugde

Branio je neke tekme i Brkic iz Vose, ako se tog coveka iko seca, otisao je u Udineze i vise nikad nisam cuo nista o njemu, sretao sam ga redovno dok sam studirao

Pa i Jorgacevic, sto je najgore nije bio los sve dok nije primio ono s centra i on 

Meni Jevro bolji od ostalih jer je branio sta se brani i primao sta se prima, jbg. Stojko branio penale i cuda a naprimao se lepih golova za 1 dobar DVD

Stojko i Miloje su mi najslicnija 2 golmana sto smo imali 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

Meni Brkić ostao u ok sećanju osim nekog jednog kiksa, ali moguće je da sam totalno prebacio.

Link to comment

Mislim da je pobrkao i Scepovice tad koji je koji 

Brkic je branio protiv Rvacke i mislim u Estoniji kad je bio onaj sneg 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
Just now, Ratamahatta said:

Mislim da je pobrkao i Scepovice tad koji je koji 

 

mislim da nije, pricao je da se marko fantasticno uklapa u njegovu koncepciju lol

Link to comment
4 minutes ago, Ratamahatta said:

Jevra i Stojko su bili u repki tipa godinu dana zajedno, je l' bio onaj cirkus posle referenduma kad se Jevra uvredio sto je Stojko verujuci Srbinin pa vise nije hteo da brani


Da, da, nisam mislio da su zajedno bili tu 10 godina, nego jedan pa drugi. 
Bilo nesto tako, mislim da je Jevra odjavio jer je video da nece biti prvi golman vise.

  • +1 1
Link to comment

Mitrović je smorio sa ovim diranjem stomaka najboljeg napadača ikada. 

 

Videh da je Srđan Mijajlović pozvan u reprezentaciju. Nisam gledao derbi, ali ono što sam video/primetio na highlights-ima da je dotični bio možda najbolji igrač Partizana. Namestio im je barem 1 gol.

 

Želim Vam svima da za svaku user na poslu, budete nagrađeni kao Miki Martinela. 

Link to comment

Da li je realno da je Piksi precrtao malog Simića iz Milana? :blink:

 

Em treba kaparisati malog i ne dozvoliti situaciju da neko pomisli da može da ga prevede na svoju stranu, em su ovo generalne probe za spisak za EP - da proceniš da li možeš u ovom trenutku da računaš na njega.

 

Ne, ipak je bolje da Mijailović :lolol: i Baždar budu na spisku, a postoji tačno 0.00001% šanse da će odigrati minut na EP.

Link to comment

Јесу пријатељске па је небитно али баш чудна одлука да Баждар и Мијаиловић буду на списку. Отприлике изгледа као да је ишло по кључу као ајде мора по један из ‘близанаца’, из Партизана Баждар таман да га лакше продају и из Звезде ај насумице један од Срба и испаде Мијаиловић.


Што се малог Симића тиче, он има 18 година тек, одиграо је силом прилика оних пар утакмица за први тим Милана и сад су га вратили у млади тим да игра. За њега је свакако рано за репрезентацију, ЕП не би видео како год окренеш.

 

Пиксију се свашта може замерити али углавном зове оно најбоље што имамо. Чак ми је утисак да и није толико тврдоглав по том питању, кад неко испадне из форме / не игра - нема га на списку, ко заслужи углавном буде позван.

Link to comment

Па не знам баш, некако је управо Пикси дрвио о томе како не треба звати некога тек тако ‘да га закључаш’ него да треба да постоји некакав систем, да тај неки клинац дебитује зато што је то заслужио и видиш га ту на дуже стазе итд (моја интерпретација оног што је причао и с чим се углавном и слажем што је најјаче).

 

Притом Баждар и не делује као неки мегагига таленат (мада је кидао у млађим категоријама) да би се сад ту нешто отимали с Босном око њега.

У сваком случају ако га је због тога звао онда ускаче себи у уста с обзиром на то шта је причао кад су га смарали око оног Павловића из Бајерна и још тих неких клинаца гастоса.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...