Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

1 minute ago, Dimitrije said:

Srbija igra dobro, stvara sanse, kontrolise igru a vi pronalazite besmislene razloge samo da bi imali nesto da kritikujete. 

 

Šta je besmisleno u tome što je Lazović odigrao loše poluvreme, tj. nije bolje iskoristio lopte u polje iz kog je mogao uputiti dobar centaršut?

To je samo moj utisak prvih 45min uz drugu rečenicu da je šteta što ne vodimo.

 

Srbija stvara šanse, ali daleko od toga da kontroliše igru obzirom da je ovako lošoj i neprimetnoj Norveškoj dozvolila dve odlične šanse.

 

Saberite se sledeći put kad me budete citirali i upirali prst da samo krtikujem.

Link to comment
2 minutes ago, čekmeže said:

Od čega ima tremu? Profesionalni fudbaler radi ono što radi svaki dan.

Ne znam od cega, ali je u prvih 15tak minuta bio oduzet od straha. Prvi nastup za repstaciju, veliki ulog, strah od greske. Kasnije se malo oslobodio.

Link to comment

Lazović ima i lažnjak i dribling ali ga iz nekog razloga ne koristi. kao da nema ovlašćenja u reprezentaciji

 

verovatno računaju da su nam najbolje šanse ako gađa direktno Mitrovića. i verovatno su u pravu

Link to comment

Mitrovic je pored Bobeka najbolji strelac reprezentacije jos od 1945.  Jovic nije dao gol od bog-te-pita kad i sporadicno igra u svom klubu.  Uvesti Jovica umesto Mitrovica je rizik.  Mozda se isplati, ali ja bih igrao na ziher.

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

izvni, al kad si poslednji put gledao reprezentaciju?

 

Gladam skoro svaku i stojim iza toga sto sam napisao. To se odnosi i na klub. To sto je zabio toliko golova ne govori nista o efikasnosti. Nisam napisao da nema pojma. Samo mislim da nije top napadac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...