Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

2 minutes ago, Milosh76 said:

Znam ja to, ali posto se i tako branimo protiv Norvezana, mogao je Kolarov levo, a pravi stoper pozadi.

 

Koji pravi stoper? Maksimovic? Videli smo tog pravog stopera sta je sve u stanju da zasere. Nama drugog stopera igra Stefan Mitrovic, mogu samo da zamislim ko bi bio opcija za treceg.

Link to comment
Just now, levi said:

 

nema 2 u napadu, samo Mitrović i krila. znači 343 ili 541 alterntivno

 

Igrace Tadic laznog napadaca, igrao je to protiv Rusije. Lose ali u takvoj je formi, to nam je mozda i najveci problem. Doduse, i ono sto je igrao sezonu i po, kod nas i u Ajaksu, bilo je nerealno. Izgledao je u tom periodu kao jedan od najboljih igraca na svetu.

Link to comment
26 minutes ago, Milosh76 said:

Cudno mi je da nemamo desnog beka i da igramo sa 4 pozadi, posto smo inace busni kao sir, a Kolarov kao stoper je smehotresna odluka.

 

Drugo mi je cudno sto ne igra Milivojevic

 

Trece sto imamo 2 rezervna golmana, a ne Kataia ili Zdjelara makar broj da popune posto terena svakako videti nece

 

Cetvrto, cudno mi je da iskusni vuk kao sto je Tumba nije ukapirao da mu je taktika golo govno da ne kazem Vulin

Sta ce da se desi ako Srbija pobedi?  Hocete u tom slucaju ovde na forumu javno da se pospete kofom leda (da ne kazem nesto gore)?  Zadrzite kritike za posle utakmice.  Em je razumnije, em necete morati da se polivate.

Edited by Dimitrije
Link to comment
40 minutes ago, James Marshall said:

Joj čime ovaj Đuričić drži za jaja nekog u savezu lik za reprezentaciju nije odigrao ništa sakupio 30 utakmica

Taj Djuricic igra veoma dobro u Sasuolu. 

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Dimitrije said:

Sta ce da se desi ako Srbija pobedi?  Hocete u tom slucaju ovde na forumu javno da se pospete kofom leda (da ne kazem nesto gore)?  Zadrzite kritike za posle utakmice.  Em je razumnije, em necete morati da se polivate.

Uvek navijam za nasu reprezentaciju cak i kad ih vodi izlapeli Tumba ili neka neznalica poput Krstajica.

 

Ovo sto sam napisao je legitimna ktitika, nisam napisao svoja ocekivanja, ustvari jesam, ali ne sad nego  pre 12 sati  Prizivao sam neki korner ili slobodnjak Tadica i pobedu 1-0. A tebi je bitno da krenes djonom, bez da procitas sve sto se pisalo makar danas u toku dana.

 

  

12 hours ago, Milosh76 said:

A onda mi zaigramo bunkericu 90 minuta i posle jednog kornera/slobodnjaka Tadic postigne/namesti gol i pobedimo 1-0 :D

 

Oces li se ti politi kofom leda, da ne kazem nesto gore, posto si pogresio kao milion puta do sada kritikujuci nesto gde nema osnova za kritiku?

 

Ne moras da odgovoris, to je vise bilo retoricko pitanje.

Link to comment
jes qurac danke, traže srpski mobilni :cry:
a i ne radi, par sati šljakalo a sad kaže "izabrani kanal nije dostupan na mreži internet provajdera na koju ste konektovani" :fantom:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, mlatko said:

a i ne radi, par sati šljakalo a sad kaže "izabrani kanal nije dostupan na mreži internet provajdera na koju ste konektovani" :fantom:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Ma, to samo Šolak prikuplja podatke...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...