Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ono sto ne valja ostavljam PPP da gustuira.  Prijatno iznenadjenje je Radonjic.  Kada je usao jedan brz igrac, cak je spor tim kao srpska reprezentacija je izgledao znatno bolje.  Gol mu je bio majstorski.  Ne razumem kako je Katai mogao ne da igra u startnoj postavi nego da bude pozvan.  Mitrovic po obicaju dobar. 

Link to comment

nema sanse da mi prodjemo te Norvezane ovako....ne vidim ko ce tu i kako da se uigra do marta, aprila, kad li je to.....ozbiljno mislim da je bolje da pozove odbranu Partizana ili Zvezde, koju god samo da je uigrana, da su tako vece sanse

tu nas jebe Zvezda posto je puna stranaca, pa nek bude Partizan :)

Link to comment

Rekao bi covek po rezultatu da smo komotno prosli, ko je gledao stekao je sasvim drugaciji utisak.

 

Nisam dobro video ko je budala koja je pokusala u kontaktu da spusti loptu grudima umesto da je izbaci glavom, pa smo posle toga primili gol ali i bez gledanja sam sto posto siguran da je u pitanju Kolarov. Najgori moguci karakter u fudbalu, kad vodimo iskljuci se jer je zakljucio da je utakmica gotova, kad gubimo iskljuci se jer je malodusan, kako god okrenes uredno bojkotuje tim i to radi vec deset godina i 87 puta.

 

Posto me Dimitrije prozvao da ne hvalim nego samo kritikujem, da pohvalim Mitra za kurcevitu utakmicu i dva gola koje je postigao. Ipak, najvise me je impresionirao onim pokusajem (uspesnim) da u 87. minutu stigne sumanuti pas Milivojevica od kojeg bi odustao bilo koji drugi nas igrac. Takodje treba primetiti da je Radonjic veceras izgledao kao da je Eden Azar licno, mislim da ga nikad nisam video da je odigrao boljih 45 minuta. Koliko je ta izmena bila korisna za ekipu toliko je fulalo uvodjenje Gacinovica koji je zasrao sve cega se dotakao.

 

SMS je majstor fudbala ali istovremeno neopevana neodgovorna lenstina. Glupave stikle ispred naseg sesnaesterca, izgubljene lopte, opsti stav na terenu uzasan, ali zato dve asistencije koje samo dobar, dobar igrac moze da pusti. Ljajic nije uradio nista, Katai je zavrsio s ozbiljnim fudbalom, sreca je da na njihovim pozicijama imamo dosta opcija. Ovaj stoperski par je daleko slabiji od para Milenkovic - Nastasic, ocekujem da se vrlo brzo ta rotacija napravi.

 

Tumbakovic je prosecan trener ali je, za razliku od Krstajica, trener. Od njega ocekujem da bar ovakve ekipe kao sto je Luksemburg resava bez problema.

Edited by harper
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

nema sanse da mi prodjemo te Norvezane ovako....ne vidim ko ce tu i kako da se uigra do marta, aprila, kad li je to.....ozbiljno mislim da je bolje da pozove odbranu Partizana ili Zvezde, koju god samo da je uigrana, da su tako vece sanse

tu nas jebe Zvezda posto je puna stranaca, pa nek bude Partizan :)

 

Norvezani nisu nista bolji od Luksemburga.

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

nema sanse da mi prodjemo te Norvezane ovako....ne vidim ko ce tu i kako da se uigra do marta, aprila, kad li je to.....ozbiljno mislim da je bolje da pozove odbranu Partizana ili Zvezde, koju god samo da je uigrana, da su tako vece sanse

tu nas jebe Zvezda posto je puna stranaca, pa nek bude Partizan :)

A sto da utezemo odbranu? Koji cemo mi kurac na evropskom prvenstvu? 

Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

nema sanse da mi prodjemo te Norvezane ovako....ne vidim ko ce tu i kako da se uigra do marta, aprila, kad li je to.....ozbiljno mislim da je bolje da pozove odbranu Partizana ili Zvezde, koju god samo da je uigrana, da su tako vece sanse

tu nas jebe Zvezda posto je puna stranaca, pa nek bude Partizan :)

Partizan umesto reprezentacije, moze 🙂

Pustio bi i rts prenos garant 🙂

Napravite ustvari reprezentaciju beograda, moze 🙂

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Norvezani nisu nista bolji od Luksemburga.

nismo ni mi, sudeci po ovim kvalifikacijama. po imenima jesmo, po onome sto radimo i kako radimo nismo. a nesto mi ne sluti na neki radikalan zaokret u celoj prici.

1 minute ago, MocaVukotic said:

A sto da utezemo odbranu? Koji cemo mi kurac na evropskom prvenstvu? 

u inat realnosti

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...