Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

   Za glupost sam već napisao, ipak bi me iznenadila činjenica da je neko takav retatrd. Pare, ok, ali kolike koje već nema? Možda i neka ludila slična sa gradnjom na Zlatiboru, Drvengrad bla bla, ali to bi već nekako isplivalo u javnosti. Ucena je već dobra ideja, to nije nemoguće.

Edited by fandorin
Link to comment

Naravno, u opštem trendu šminkanja stvarnosti, ni na jednoj naslovnoj strani današnjih novina (osim, naravno, Žurnala), nema vesti o debaklu. Ali zato ima o Tumbi i ekipi, koja se, eto, na dan utakmice setila da njihova ekipa igra sa Kosmetom, kao da se to nije znalo mesecima unazad, nakon žreba ...

Edited by stoka
Link to comment
12 minutes ago, fandorin said:

   Za glupost sam već napisao, ipak bi me iznenadila činjenica da je neko takav retatrd. Pare, ok, ali kolike koje već nema? Možda i neka ludila slična sa gradnjom na Zlatiboru, Drvengrad bla bla, ali to bi već nekako isplivalo u javnosti. Ucena je već dobra ideja, to nije nemoguće.

 

krstaja je prosto deo te mafijaske ekipe, kao takav je pristao da zameni muslina, kao takav ce i otici kada mu kazu. nije on tu ni dosao kao osoba sa integritetom, pa ne treba ocekivati ni da takav postane odjednom

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

   Pitanje svih pitanja, barem za mene, je zašto Krstajić sve ovo radi? Zapravo, da li je moguće da neko bude baš toliki debil? Od igranke sa Muslinom i njegove promocije u selektora jasno je da će izigravati Brnabićku, meni iskreno pada na pamet i da je izbor taktike i igrača za sinoćnji meč Kokezin cunning plan. E sad, šta Krstajić ima od činjenice da mu se cela zemlja smeje i smatra ga idiotom? 

očito nije baš blistave inteligencije(“upri glavom nije za fakultet”)

a i sp u rusiji ga je zaslepeo, kao imam dobar tim, imam i šansu da izađem iz grupe, a onda je nebo granica

 

presvukli ga mangupi, prodali šta su imali, razdelili pare, a mlađi ostalo da se češe i tamo gde ga ne svrbi

Link to comment

Ruska kurva ole, ole, ole...

 

 

 

 

 

 

Za revanš naši angažuju Bogdanova i ekipu da naprave novi spektakl...

Link to comment

To je ono što je Srbiji potrebno, da se takmiči u debilizmu... Kad smo u fudbalu nikakvi, hajde da na tribinama bar budemo kompletni idioti...

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Pa naravno, a zašto se o tome ne piše, pa makar u Danasu, ako nema gde drugde... Svi se prave ludi...

 

Zabolje ih za Tumbu i crnogorski fudbal. :fantom:

 

Da se razumijemo mnogo lakse je bilo ubjediti Ivanica i Stojkovica.

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

A pretnje su slali honorarni saradnici BIA i MUP?
Dajte bre...




...shiit has hit the fan...
 

 

Stojkovica i Ivanica su zvale Delije. Pola sipke ima znacke, tako vele.

Link to comment
5 hours ago, Mark Rothko said:

Za revanš naši angažuju Bogdanova i ekipu da naprave novi spektakl...

možda i oteraju toleta kokezu

Link to comment

Samo jedan čovek može sa uspehom da vodi savez i reprezentaciju, ali je trenutno zauzet brojanjem rupa po Banovom brdu, gostovanjima po televiziji i rešavanjem kosovskog pitanja.

 

Dok ne bude slobodan, pronađimo novog predsednika FSS...

 

ZzJhZIs.jpg?1

 

 

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...