Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Sad, da li je ovo sramota ili realna slika srpskog fudbala? Jer previše je bilo ovakvih debakla da bi se pričalo kako je kriv ovaj ili onaj ...

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Fudbal i navijanje za/pracenje reprezentacije je teska i patoloska ovisnost. Nema tu pomoci. Znas za kriminal, intelektualni i moralni deficit, znas da te ubija, da ce te razocarati, ali sam i dalje tu umjesto da se eto primera radi prebacim i pratim Novaka koji je na pragu da osvoji 4 gren slem u nizu po drugi puta... 

Link to comment

Sad mi krivo što nisam gledao...

Ukrajina je ozbiljna reprezentacija, nisu to Kokezini i Krstajini moskitosi.

Jel odbranio onaj naš sirotan na golu nešto ili da vraćamo Stojketa?

Link to comment

ukrajina je jedna prosecna rperezentacija

portugal ih je apsolutno nadigrao, a luksemburg je po svim parametrima protiv njih odigrao egal mec, dobili ukrajinci golom u 90 nekom minutu

 

to je samo dodatni pokazatelj koliko je ovo jadno bilo

ajde 5:0, desi se jbg

ali moze se izgubiti sa petardom u mrezi a da imas ponesto dobro u igri

ovo sto je srbija odigrala je nadrealno lose

prosto je neverovatno da grupa profesionalnih fudbalera igra ono, a to je jos neverovatnije kad se uzme u obzir da imamo nekog tadica, jovica igrace koji su obelezili prethodnu sezonu evropskog fudbala i jos poveliku grupu sasvim ok igraca u ozbiljnim evropskim ligama

 

mi posten napad nismo organizovali

ja se zaista ne secam kad sam gledao neciju jadniju predstavu

 

pokazan pun potencijal napredne srbije

Link to comment

Ovaj poraz je zakasnio godinu dana, trebalo je da se desi u Rusiji. Mada, sumnjam da bi retardima koji vode savez i tada bilo jasno da ne moze reprezentacija da se daje u ruke retardu koji se igra fudbala, taktika i formacija kao poslednji amater. Da su Ukrajinci spustili s tribina 11 alkosa izgledali bi kompetitivnije u odnosu na ovu nasu grupu gradjana u kojoj niko nije znao ni sta treba da igra, ni gde da se krece, ni kuda da trci. Ne secam se kada sam poslednji put gledao da neki selektor ovako saborita svoj sopstveni tim.

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

ma idi, ja kontam napokon ga trajno banovali 

 

7 dana, patkometrija :D

 

to kao da kaznis djv jer psuje :D

 

Jbg, nešto mi promakao njegov opus, no, ako je tako kao što kažeš, neće dugo...

Link to comment

kladionica, tenis, kosarka

ma jedem i ja govna, ruzno traziti neciji ban, ali ono sto on pise je bas jadno

najpre sam mislio da se zajebava, da je to neka "sala", medjutim ponavlja se redovno, tako da nije to

 

prilicna najezda likova sa slicnim stilom pisanja, neke ste vec banovali poslednjih dana

moguce da neko dokon leci kakve frustracije preko tih naloga

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

kladionica, tenis, kosarka

ma jedem i ja govna, ruzno traziti neciji ban, ali ono sto on pise je bas jadno

najpre sam mislio da se zajebava, da je to neka "sala", medjutim ponavlja se redovno, tako da nije to

 

prilicna najezda likova sa slicnim stilom pisanja, neke ste vec banovali poslednjih dana

moguce da neko dokon leci kakve frustracije preko tih naloga

A nisi mi verovao kad sam za Carobnog brijega rekao da je Mateja Kezman :D. Mozda je Zed Toma Nikolic ko zna :lolol:

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

Ovaj poraz je zakasnio godinu dana, trebalo je da se desi u Rusiji. Mada, sumnjam da bi retardima koji vode savez i tada bilo jasno da ne moze reprezentacija da se daje u ruke retardu koji se igra fudbala, taktika i formacija kao poslednji amater. Da su Ukrajinci spustili s tribina 11 alkosa izgledali bi kompetitivnije u odnosu na ovu nasu grupu gradjana u kojoj niko nije znao ni sta treba da igra, ni gde da se krece, ni kuda da trci. Ne secam se kada sam poslednji put gledao da neki selektor ovako saborita svoj sopstveni tim.

zakleo bi se da dobar deo igraca nije ni znao sta treba igrati

veliko je pitanje da li je krstaja i u teoriji imao ideju kako bi mi trebali napasti

 

sto neko rece, ovo je izgledalo kao da se neko namerno zajebava, prosto neshvatljivo da smo toliko nemocni

 

meni je kolarov najjaci utisak

33 godine, 15ak godina profesionalnog fudbala, kapiten

formacijski postavljen da igra bocnog stopera, a on sve vreme visi na pola sa idejom da ide preko pola u napad

da je sve ostalo bilo pod konac, samo to njegovo ispadanje (bukvalno konstantno) bi nam unistilo igru

zbog toga su se oba stopera pomerala na levo, a neko od veznih krpio desno

Link to comment
Just now, Cash said:

A nisi mi verovao kad sam za Carobnog brijega rekao da je Mateja Kezman :D. Mozda je Zed Toma Nikolic ko zna :lolol:

hmm, jesi siguran da sam to bio ja? :D

posto ja carobnog odavno zovem mateja :)

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...