Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

4 minutes ago, pbg12345 said:

hmm, jesi siguran da sam to bio ja? :D

posto ja carobnog odavno zovem mateja :)

 

Da sad sam se setio da si ga zvao Kezo Kezo :D

Inace bilo bi lepo da nam Keza objasni kako je Krstajaje bolji selektor od celave pizde Muslina. 

Edited by Cash
Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

Rekoh odavno, fudbal je najneverovatnija industrija, gde se vrte milijarde, a opet je moguće da neki dunster sedne na klupu neke reprezentacije ili kluba i napravi kolaps.

Osim u fudbalu, nigde nije moguće da se takve stvari dešavaju..da pajser predvodi deo kompanije koja vredi stotine miliona

A medju selektorima/menadžerima/ trenerima je 90% kompletnih idiota.

 

Link to comment

Krstajic je kriv. Ludacki pokusaj promene formacije i to na kakav nacin da bi se zadovoljila javnost ili ko zna sta.

Ali ni igraci se nisu proslavili po zalaganju i ponasanju. I to oni najbolji poput Tadica ili Jovica, rekao bih da su davno na odmoru.

Link to comment

Naivni ste, igraci sabotiraju brata Krstaju. Savrseno postavljena taktika, do tancina uigrane akcije ali dzabe. U inat stadion od 150 000 mesta da se sagradi, veci i od originalne Marakane pa da vodjino ime odjekuje! *

 

 

 

 

 

*(ne taj vodja, Kokeza - Krstaja - Krunic. KKK? PPP?)

Link to comment

Batalio sam da gledam na 2:0, nakon što je Kolarov, direktan krivac za oba gola, nešto prikenjavao ostalima. Baš ogavan lik, spoj egomanije i sad već i nemoći,  ne sećam se da me neko toliko iritirao od fudbalera a nije da je falilo kandidata.

Link to comment

Stvarno otkaz?
Pa i neka je. Mala je to žrtva...
Ali meni stvarno nije jasno, šta su ti "junaci" mislili?
Da se nikad neće susresti sa Kosovom?




...shiit has hit the fan...

Link to comment
22 minutes ago, MiddleClass said:

SNS da pohapsi dbovce i narkodilere sa sipke?

 

Fairy tales third floor ;)

Pa naravno, a zašto se o tome ne piše, pa makar u Danasu, ako nema gde drugde... Svi se prave ludi...

Link to comment
Pritisak je bio prevelik. Porodica je imala policijsko obezbjedjenje u BG.
A pretnje su slali honorarni saradnici BIA i MUP?
Dajte bre...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
11 hours ago, Godfrey said:

Rekoh odavno, fudbal je najneverovatnija industrija, gde se vrte milijarde, a opet je moguće da neki dunster sedne na klupu neke reprezentacije ili kluba i napravi kolaps.

Osim u fudbalu, nigde nije moguće da se takve stvari dešavaju..da pajser predvodi deo kompanije koja vredi stotine miliona

A medju selektorima/menadžerima/ trenerima je 90% kompletnih idiota.

 

Pa i nije. Imaš gomilu slučajeva imbecila koji su skršili dobre kompanije

Link to comment

   Pitanje svih pitanja, barem za mene, je zašto Krstajić sve ovo radi? Zapravo, da li je moguće da neko bude baš toliki debil? Od igranke sa Muslinom i njegove promocije u selektora jasno je da će izigravati Brnabićku, meni iskreno pada na pamet i da je izbor taktike i igrača za sinoćnji meč Kokezin cunning plan. E sad, šta Krstajić ima od činjenice da mu se cela zemlja smeje i smatra ga idiotom? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...