Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ipak moram. Sve mi sumanuto. U junu se igra plej of LN gde se dobija pobednik LN. 

 

A kada prodju ove regularne Q, onda oni koji nisu medju 2 igraju plej of LN sa ostalima koji nisu prosli a najbolji su u svojoj grupi LN od onih koje se nisu kvalifikovali. 

 

Pa jebote bob. 

 

Ili ni ovo nije konacno i dalje negde fulam? 

Link to comment

Nije objasnio, naravno. I dalje se igra baraz lige a za plasman na evropsko prvenstvo na kraju kvalifikacija. Kao i liga b, c, d i tako se dobijaju 4 dodatne ekipe.

 

Stvar je bas onako prosta samo da ulozite minimum energije, ali vas boli kurac.

 

 

Edited by Timmi
Link to comment
On 21.11.2018. at 1:19, Nemanja Posrbica said:

Neko moje rangiranje, ali isključivo kroz kvalitet i kompatibilnost igračkog kadra pred kvalifikacije za Euro:

Rang 1: Španija, Francuska, Nemačka
Rang 2: Italija, Engleska, Belgija
Rang 3: Portugal, Hrvatska, Holandija
Rang 4: Danska, Srbija, Švajcarska
Rang 5: Poljska, Turska, Rusija, Austrija, Češka Republika, Slovačka,
Rang 6: Ukrajina, Švedska, BiH, Grčka,
Rang 7: Vels i Island

 

 

Dobra je Ukrajina, osetno su podmlađeni i organizovaniji u poslednje vreme. Ima tu dosta mladih igrača kojima su se okrenuli nakon rata, pogotovo u veznom redu, jer je finansijska moć klubova opala. Tim koji će sigurno biti bolji u budućnosti. Odlično je to izgledalo u Ligi nacija. Ševčenko je baš fino posložio tim, koji ima balans bolji od nas kroz ceo roster. Ono što ja vidim kao prednost Srbije je što su nam druga dva rivala, baš veliki autsajderi. Litvanija i Luksemburg zaista nisu timovi gde se bodovi gube, a nekako imam utisak da možemo u krugu sa Portugalom i Ukrajinom da i imamo drugi saldo sa bodovima.

 

Igrački kadar nam je osetno bolji od Ukr i zbog toga se kao cilj postavlja direktan plasman na Euro.

 

 

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Zreb je odlican. Izbjegnuta njemacka kao najbitnija stvar, izbjegnuta nezgodna ekipa uz cetvrtog sesira, iz prvog sesira izbjegnuta ekipa s kojom se ne moze igrati, izbjegnuti bih, albanija, hrvatska, svajcarska... Izbjegnut kazahstan u picki materinoj

Link to comment

Mi smo u svakim kvalifikacijama (osim za brazil) imali dobru grupu, pa svejedno nismo otisli na euro 20 godina. Naše ludilo i sposobnost samouništenja uvek treba uzimati u obzir kada se govori o šansama za plasman

Link to comment

Kako god, jedina grupa gde sva tri favorita imaju dodatnu sansu kroz plejof LN, Portugal igra plejof A divizije, Ukrajina B divizije a mi C divizije. Litvanija i LUX autsajderi, tako da su stvarno ok sanse da se ode na EP. Tu uracunavam i samounistavanje... Mozda cak i ovaj nivo igre i zalaganja iz LN bude dovoljan, mada videcemo.

Link to comment
Meni se ne dopada ova grupa. Dve ekipe protiv kojih uvek gubimo, odnosno ne umemo da igramo.
+1

A i u Litvanskom blatu nije da se tesko ne prosipaju sigurni bodovi...

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...