Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Poluvrijeme, protiv... Litvanije.

To moze da prodje ponekad kad se juri neki rezultat protiv ekipe koja i nemasredinu,  kao koncept ne moze. Jako malo ekipa danas igra sa 2 spica, a pogotovo ne sa dva takva spica. 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

6 hours ago, Hamlet Strašni said:

Za mene Pižon = Zvezda + nostalgija za detinjstvom. Kakav god da je trener on je za mene jedna od tri najomiljenije figure u fudbalu i ako dođe za selektora sa dvostrukim uživanjem ću gledati reprezentaciju. 

 

Uzivas u hororima?

Link to comment

pa jedino da Prija igra po krilu, mada ga tu opet ne koristiš maksimalno na njegovoj poziciji, ali makar igra. ali ako smenjuju Krstaju zbog Prijovića, to je isti taj dilentatizam kao kad smenjuju Muslina zbog SMS-a Radonjića. tačno se vidi rukopis dva debila Kokeze i Danila Vučića.

 

mislim u teoriji meni bi uvek pre igrao Prija nego Mitrović,  ali ovo tele daje golove i tu su selektoru vezane ruke. ne menjaš centarfora koji daje golove, trenera koji je prvi na tabeli itd, to se ne radi. mada i Prija daje golove. a na sve to iza njih čeka prvi strelac Bundeslige. nama baš ne možeš ugoditi, godinama nemamo izrazitog špica, a sad nam ne valja kad imamo tri dobra

Link to comment

Ako njih dvojica sami kazu da im odgovara kad su zajedno na terenu onda je stvar jasna. Ne mora celu utakmicu ali zavisno od rezultata, kretanja utakmice svakako mogu da odigraju bar pola ovih utakmica koje mi igramo gledajuci protivnike. Sem tpga Prijovic se pokazao i kao dobar asistent, a Mitrovicu bi verovatno i odgovaralo da ne igra bas svaku utakmicu celu zbog prevelikog trosenja. Ima mesta i za Jovica da dobije neku manju minutazu za pocetak, ne ide sve odjednom nego postepeno sa uvodjenjem novih igraca. Ima stofa i na ostalim pozicijama, ali koliko god mi svi zeleli da bude bolje i ozbiljnije, toliko je velika verovatnoca da se nastavi ovakvo stanje.

Link to comment
2 minutes ago, W.F.C. said:

Ako njih dvojica sami kazu da im odgovara kad su zajedno na terenu onda je stvar jasna. Ne mora celu utakmicu ali zavisno od rezultata, kretanja utakmice svakako mogu da odigraju bar pola ovih utakmica koje mi igramo gledajuci protivnike. Sem tpga Prijovic se pokazao i kao dobar asistent, a Mitrovicu bi verovatno i odgovaralo da ne igra bas svaku utakmicu celu zbog prevelikog trosenja. Ima mesta i za Jovica da dobije neku manju minutazu za pocetak, ne ide sve odjednom nego postepeno sa uvodjenjem novih igraca. Ima stofa i na ostalim pozicijama, ali koliko god mi svi zeleli da bude bolje i ozbiljnije, toliko je velika verovatnoca da se nastavi ovakvo stanje.

najuspesnije fudbalske nacije nemaju uopste problem sa uvodjenjem mladih igraca.

valjda su zato i uspesni.

 

po nasem mentalitetu bi se i jedan mbade borio sa radonjicem i zivkovicem za ulazak u 85-om minutu.

 

imamo dva sjajna napadaca (mitar i luka) koji drmaju ligama petice. da je pameti u strucnom stabu pa da sednu i pozabave se najboljom varijantom u kojoj bi i mitar i luka bili svih 90 minuta na terenu.

luki to uopste ne bi bio problem jer vec igra tako sa rebicem u frankfurtu

Link to comment

valjda od kombinacije zigara - pantela nismo ni probali da igramo neku utakmicu od pocetka sa dva strajkera, doduse nije bilo ni kvalitetnih napadaca, ali sada nema izgovora zasto tako ne bi igrali, barem protiv bunkerasa i slabijih ekipa. pri tom sva tri napadaca mi deluju kompatibilno, tj svaki sa svakim bi mogao zajedno

Link to comment
42 minutes ago, Ros said:

luki to uopste ne bi bio problem jer vec igra tako sa rebicem u frankfurtu

Posebno sto obojica igraju iza Hallera koji je prvi strelac.

Link to comment

Ko god da je bolji, najbolji, manje bolji od njih trojice, jasno prvo da treba selektor koji igra ofanzivno. Inace mogu i jos trojica jos boljih od ovih napadaca da se pojave, ne vredi...

Link to comment
5 minutes ago, djeneralche said:

Posebno sto obojica igraju iza Hallera koji je prvi strelac.

haller moze biti mitar, a rebica mogu "glumiti" zivkovic, ljajic, pa cak i sergej

 

ali dzabe mi krecimo ovde :D

Link to comment

Inače u Fudbalskom Savezu se ovog novembra otprilike završava i zaokružuje ustoličenje Kokeze i Brodarca. Ono koordinatora po regionima što već nije postavljeno od strane dotičnog se menjaju sa podobnima. Kokeza već sada preko svojih trenera kontroliše reprezentacije u mlađim selekcijama a sada to ide i šire i prelazi se na regione i na još sitniju decu. Bukvalno će biti nemoguće da igrač zaigra u mlađim kategorijama ili da pokaže neki potencijal a da to ne bude preko Brodarca. 

Link to comment
15 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Poluvrijeme, protiv... Litvanije.

To moze da prodje ponekad kad se juri neki rezultat protiv ekipe koja i nemasredinu,  kao koncept ne moze. Jako malo ekipa danas igra sa 2 spica, a pogotovo ne sa dva takva spica. 

 

Jako malo ekipa ima ovako spore i/ili korpulentne  igrace.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...