Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 hour ago, Plajvi said:

Najveca vecina je stala na Muslinovu stranu kad smo svi ukapirali da je SMS obican kurton. 

 

Idealni tim italijanske lige za sezonu 2017/2018:

https://www.goal.com/en/lists/douglas-costa-jorginho-the-serie-a-team-of-the-season/zlwgyljd26jq1047ou7odv9gs#1593sapk8umzn10pbu2szp0maj

U timu Sergej Milinković Savić.

 

..................................

SERGEJ NA "KOTI 40": Specijalizovani portal “Goal” objavio spisak od 50 najboljih fudbalera planete
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:760580-SERGEJ-NA-KOTI-40-Specijalizovani-portal-Goal-objavio-spisak-od-50-najboljih-fudbalera-planete
"MEĐU 50 najboljih svetskih fudbalera nalazi se samo jedan Srbin. Specijalizovani fudbalski portal "Goal" objavio je listu na kojoj se našlo i ime Sergeja Milinkovića-Savića.
Sergej se u tekstu opisuje kao igrač koga je Lacio uspeo nekako da zadrži ovog leta. Prednosti su mu visina i snaga uz veoma dobru kontrolu lopte. Prošle sezone je Milinković-Savić učestvovao kod 22 gola, 14 je dao sam, a namestio je još osam. Njegova vrednost je trenutno procenjena na oko 100 miliona evra."

..................................

Sergejev profil na transfermarkt:

https://www.transfermarkt.com/sergej-milinkovic-savic/marktwertverlauf/spieler/266302

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

13 minutes ago, čarobni breg said:

 

Nemački ne znam.

Evo na srpskom.

https://sport.blic.rs/fudbal/svetski-fudbal/povreda-jezivija-od-prvobitnih-prognoza-nastasic-propusta-mundijal/vb3c1n5

 

POVREDA JEZIVIJA OD PRVOBITNIH PROGNOZA Nastasić propušta Mundijal!
"Očekujemo da period oporavka bude od osam do 12 nedelja, odnosno od dva i po do tri meseca. On za sada nije operisan, gledaćemo da li možemo da probamo neke konzervativne medicinske metode kako bi se u što boljem stanju vratio na teren", rekao je za "Bild" sportski direktor Nastasićevog kluba, Šalkea, Aksel Šuster.
Kako navodi pomenuti nemački list, "trenutno postoje samo teoretske mogućnosti da se Matija Nastasić nađe na spisku putnika na Mundijal, i to pod uslovom da oporavak protekne na idealan način".

 

Čak i da se oporavak kretao u dobrom pravcu i Nastasić subjektivno osećao spreman, pozvati nedovoljno oporavljenog igrača na SP bio bi vrhunac neodgovornosti od strane selektora. Nastasić bi verovatno želeo da je nastupio na SP kako bi njegova biografija bila blistavija, ali selektor nije Deda Mraz pa da ispunjava želje.

 

 

 

Eto, ja ti postavim pouzdane nemacke medije i clanke koji su iz Juna (i direktne intervjue Nastasica i Heidela) a ti delis seriozni Blic clanak kada se povreda desila....  bese 7 meseca pre toga, dobar, sedi, lol

 

Ne znas da koristis google translate? Prevodi to solidno, pokusaj slobodno

Edited by assignment
Link to comment
22 minutes ago, assignment said:

 

Eto, ja ti postavim pouzdane nemacke medije i clanke koji su iz Juna (i direktne intervjue Nastasica i Heidela) a ti delis seriozni Blic clanak kada se povreda desila....  bese 7 meseca pre toga, dobar, sedi, lol

 

Ne znas da koristi google translate? Prevodi to solidno, pokusaj slobodno

 

Uz pomoć Google translate se ne može uvek ni razabrati smisao teksta, a o pouzdanosti prevoda da ne pričam. Postavi tekstove na jezicima koje razumem: srpskom ili engleskom. Mislim da je tekst na srpskom bio dovoljno jasan. 

 

Uzgred, Nastasić ove sezone nije čak ni standardni prvotimac svog kluba koji se grčevito bori za opstanak u prvoj ligi. Imao je više kikseva i bio je direktni krivac za nekoliko primljenih golova, što je razumljivo rezultiralo slanjem na klupu i ustupanjem mesta boljem. Tako se to radi u Nemačkoj, dok se u Srbiji soli pamet selektoru i očekuje da budeš pozvan u reprezentaciju iako nisi standardan ni u svom klubu.

 

Sergej MIlinković Savić je prošle sezone bio u idealnoj postavi italijanske lige, pa je trust mozgova sa ovog portala zaključio da nije potreban reprezentaciji. Zato je Nastasić, rezervista jednog nemačkog kluba kome preti ispadanje iz lige, preko potreban. Ako je Sergej "kurton" šta je onda Nastasić, daj molim te prosvetli me.

Edited by čarobni breg
Link to comment

Moguca opcija je i da je Muslin jeo govna sa nepozivanjem SMSa [koji svakako nije kurton od igraca] i da je FSS jos vise pojeo govna sa smjenjivanjem Muslina. Jedno ne iskljucuje drugo. 

 

Niko ne zivi u zabludi daje Muslin cvecka, price o njemu kruze jos od prvog mandata u Zvezdi. Ali FSS je svakako znao koga dovodi, a sto bi, jebiga, trebalo da bude vaznije od toga da li je nekome povrijedjena sujeta - napravio je rezultat. Sve drugo je preseravanje.

Link to comment
 
Idealni tim italijanske lige za sezonu 2017/2018:
https://www.goal.com/en/lists/douglas-costa-jorginho-the-serie-a-team-of-the-season/zlwgyljd26jq1047ou7odv9gs#1593sapk8umzn10pbu2szp0maj
U timu Sergej Milinković Savić.
 
..................................
SERGEJ NA "KOTI 40": Specijalizovani portal “Goal” objavio spisak od 50 najboljih fudbalera planete
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:760580-SERGEJ-NA-KOTI-40-Specijalizovani-portal-Goal-objavio-spisak-od-50-najboljih-fudbalera-planete
"MEĐU 50 najboljih svetskih fudbalera nalazi se samo jedan Srbin. Specijalizovani fudbalski portal "Goal" objavio je listu na kojoj se našlo i ime Sergeja Milinkovića-Savića.
Sergej se u tekstu opisuje kao igrač koga je Lacio uspeo nekako da zadrži ovog leta. Prednosti su mu visina i snaga uz veoma dobru kontrolu lopte. Prošle sezone je Milinković-Savić učestvovao kod 22 gola, 14 je dao sam, a namestio je još osam. Njegova vrednost je trenutno procenjena na oko 100 miliona evra."
..................................
Sergejev profil na transfermarkt:
https://www.transfermarkt.com/sergej-milinkovic-savic/marktwertverlauf/spieler/266302
I sta to govori? da mu je mesto u Ramadanijevoj reprezentaciji? Ne, kao sto smo i videli, jer nije ni u dzepu... mnogo su to mutne vode u kojima polako plivaju velike smrdljive ribe. Fudbaleri se trude da ostanu na povrsini.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:

Najveca vecina je stala na Muslinovu stranu kad smo svi ukapirali da je SMS obican kurton

:laugh:

Неумољиви суд ППП-а.

Link to comment

А лијепо сам ставио Кежу на игнор, ал јок, морате ви да је квотујете и ето главобоље.

Link to comment
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

А лијепо сам ставио Кежу на игнор, ал јок, морате ви да је квотујете и ето главобоље.

 

I moja mama je poznavala jednu ženu koja je neprestano prepričavala tračeve o komšijama uz napomenu: "Ja inače ne prisluškujem, ali su mi slučajno vrata bila odškrinuta, pa sam čula..."

 

Tako i ti.  Navodno si me stavio na ignore (mada pojma nemam zašto, ni ko si, ni zašto su ti moji postovi bitni, niti pamtim nebitne virtuelne likove koji tebi izgleda predstavljaju veliki "problem").... ali si sada tobože slučajno "prisiljen" da čitaš moje postove. Pa još i obaveštavaš forumsku javnost da si u "problemu".

 

Dečko, ti jesi u problemu, ali ne zbog mojih postova.

 

 

Link to comment

Reče Keza da je Nastasic popio klupu a eto njega lagano danas u prvih 11. I ne boj se Kezo neče se Salke grcevito boriti za opstanak. I kako to da je Kezman 2006 onako nespreman mogao da ide u Nemacku ,a Nastasic nespreman nije mogo u Rusiju hmm :cofee:

Link to comment
7 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Ma njega poslo ramadani da provocira, pusti

 

2 hours ago, Cash said:

Reče Keza da je Nastasic popio klupu a eto njega lagano danas u prvih 11. I ne boj se Kezo neče se Salke grcevito boriti za opstanak. I kako to da je Kezman 2006 onako nespreman mogao da ide u Nemacku ,a Nastasic nespreman nije mogo u Rusiju hmm :cofee:

Одакле вама ово? Зашто би неко из тог (не)фудбалског окружења губио време на ППП?

Link to comment

„Orlovi“ dobijaju novog selektora – i to kakvog! Kako Kurir saznaje, Mladen Krstajić već je prošlost, a čelnici Fudbalskog saveza Srbije na korak su od konačnog dogovora sa legendom srpskog fudbala Draganom Stojkovićem Piksijem!

Eto.. Ipak nije Pizon...

Link to comment

Pizon ce posle Piksija, nakon sto ovaj izbori kvalifikacije za EP

10 hours ago, porucnik vasic said:

 

Одакле вама ово? Зашто би неко из тог (не)фудбалског окружења губио време на ППП?

Ma naravno da nema veze s njima, zajebavam se

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...