Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 hour ago, Cash said:

Pita 1 novinar Mladena,zasto nije bilo treče izmene a Mladen: " na svetskom sam rizikovao protiv Svajcarske i ubacio trecu izmenu i svi ste govorili da nemam pojma. Sad nisam ubacio treće izmene jer je ovo takmičarska utakmica i opet vam ne valja. Vama ni bog ne može da ugodi" :Hail::lol:

mladen vucic-krstajic

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

Не само што је идиот, него је и лажов. Против Швајцарске није убацио трећу измјену. Улазак Радоњића умјесто Миливојевића је била измјена број 2.

Link to comment
2 hours ago, Cash said:

Pita 1 novinar Mladena,zasto nije bilo treče izmene a Mladen: " na svetskom sam rizikovao protiv Svajcarske i ubacio trecu izmenu i svi ste govorili da nemam pojma. Sad nisam ubacio treće izmene jer je ovo takmičarska utakmica i opet vam ne valja. Vama ni bog ne može da ugodi" :Hail::lol:

 

Reci da zezas?!

Link to comment

Rumuni su sada bolji u medjusobnom (sto je prvi tajbreker), tako da moramo da pobedimo obe u novembru. (CG i LIT kuci). Takodje ako ne budemo prvi ili u 2 najbolja druga (od 4 u C diviziji) bicemo 4. sesir za zreb za kvalifikacije za EP.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
4 minutes ago, Boza_zvani_Pub said:

Rumuni su sada bolji u medjusobnom (sto je prvi tajbreker), tako da moramo da pobedimo obe u novembru. (CG i LIT kuci). Takodje ako ne budemo prvi ili u 2 najbolja druga (od 4 u C diviziji) bicemo 4. sesir za zreb za kvalifikacije za EP.

A moćna Rumunija će kao da dobije obe...Veći invalidi od nas.

Link to comment

@MiddleClass

Da. Sesiri se odredjuju na osnovu konacnog plasmana u ligaskom delu lige nacija - a ne vise na osnovu bodova, zato je ova liga mnogo bitna i da udjemo u B, ali sam ubeljen da savez nije bas svestan ove izmene. Na kraju svih utakmica u ligi pravi se zajednicka finalna lista stim sto niko iz nize divizije ne moze biti ispred nekoga iz vise divizije i onda se formiraju sesiri: 1-10 - prvi sesir, 11-20 - drugi sesir, 21-30 - treci sesir, 31-40 - cetvrti sesir. A i B divizija imaju po 12 tj ukupno 24 tima znaci da bi bio u 3. sesiru moras da budes u 6 najboljih iz C divizije a to je 4 pobednika i 2 najbolja drugoplasirana.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
6 minutes ago, ronin said:

A moćna Rumunija će kao da dobije obe...Veći invalidi od nas.

Kada mi cekamo CG Rumuni igraju kuci protiv otpisane Litvanije. Ako pobede a mi odigramo X ispred nas su i gostuju CG u poslednjem kolu (koja tada vec otpisana)  i pobeda im donosi pobedu u grupi

Link to comment
16 minutes ago, Boza_zvani_Pub said:

Kada mi cekamo CG Rumuni igraju kuci protiv otpisane Litvanije. Ako pobede a mi odigramo X ispred nas su i gostuju CG u poslednjem kolu (koja tada vec otpisana)  i pobeda im donosi pobedu u grupi

 

Kako je CG tad vec otpisana zivota ti? :D

 

Sad - Srb 8, CG 7 i Rum 6

 

Projektovano po tvom rezultatu - RUM i Srbija 9, a CG 8.

 

 

Hvala za pojasnjenje takmicenja u postu iznad. :)

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

 

Kako je CG tad vec otpisana zivota ti? :D

 

Sad - Srb 8, CG 7 i Rum 6

 

Projektovano po tvom rezultatu - RUM i Srbija 9, a CG 8.

Zato sto bi morali da cekaju nas kiks protiv Litvanije kuci - sto uopste ne vidim kao mogucnost. Svakako imali bi mnogo manje motiva od Rumuna koje bi pobeda vodila dalje. Raspored nam je ocajan, ali sta je tu je. Rumuni ga dadose u 93. u Litvaniji i danas su se izvukli protiv nas. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...