Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Just now, ToniAdams said:

jebote koltrejne, jel i ovde moras da patkometrises?

 

Pa, lepo sam ga pitao i napisao da ga nisam gledao. Sad je patkometrisanje reci za stopera da je sivonja?! A u pm

 

Valjda bi ti bilo lakse da si me riportovao.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Miletić je tu valjda jer je upao u fokus javnosti sa malim Dušanom. Ne smeta previše, igrali su sigurno i gori. Ali smeta što nam se reprezentacija sastavlja tako da internet komentatori budu zadovoljni.

 

Zato sad i nije frka što ne igra SMS. Pošto je odigrao 3 utakmice i bio samo solidan to je sad "velika prevara koja ne vredi više od 20m SMS". Nije više onaj "beli pogba od 150m SMS" od pre svetskog.

Link to comment

Ovde nije primaran problem kakav je ćelavi Miletić igrač...

Problem je da li postoji ikakva taktička zamisao iza njegovog uvođenja? Da li je primarni razlog povećanje broja nastupa, ili se nešto probalo sa njim gde bi on bio bolji od igrača umesto kojeg je ušao?

Zašto nije ušao Prijović kada imamo igrača više i Mitar se stalno rve sa dvojicom, to je dodatno pitanje...

Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Ovde nije primaran problem kakav je ćelavi Miletić igrač...

Problem je da li postoji ikakva taktička zamisao iza njegovog uvođenja? Da li je primarni razlog povećanje broja nastupa, ili se nešto probalo sa njim gde bi on bio bolji od igrača umesto kojeg je ušao?

Zašto nije ušao Prijović kada imamo igrača više i Mitar se stalno rve sa dvojicom, to je dodatno pitanje...

 

Upravo sam na to mislio? Ti si mi jedini odgovorio, ostali su kontali da je patkometrija. Jel taj Miletic kao bek ima dobar centarsut, prangiju iz slobodnjaka kao Kolarov ili je Miletic stoper dobar u skoku posto smo samo bezidejno bunarili na Mitra i SMS zadnjih 15tak minuta.

 

Kao sto sam, najozbiljnije, pitao ko je Sasa Lukic i guglanjem dosao da je igrac Torina, posto sam ostavljen bez odgovora.

 

Link to comment

I u ovoj generaciji imamo nekoliko zanimljivih fudbalera ali ne vredi, opet smo u fazi eksperimentisanja sa dunsterima na klupi. Mnogo smo bolji od Rumuna i neverovatno je da ih nismo dobili ni danas ni u Beogradu, bukvalno su nam pobegli s lopate oba puta. Krstajaje, naravno, nije uradio nista da pomogne igracima da dobiju utakmicu, zato je u dve utakmice uspeo da pomogne dvojici nepotrebnih igraca, Jovicicu i Mileticu, da zaigraju za reprezentaciju i time ispostovao bonus kod menadzera. Krstajaje otisao da uzme bod i nije se mnogo zanimao time da je Rumunija igrala sa igracem manje i da nije bilo ama bas nikakve potrebe da drzi i Lukica i Maksimovica u timu nego je menjao Gacinovica SMS-om i uskratio nam tog igraca vise kojeg nam je sudija dodelio. O izmeni bek za beka u 76. minutu utakmice, protiv ekipe koja je bukvalno jednom presla centar za celo poluvreme ne treba ni govoriti, jasno je bilo da ce celavi Miletic dobiti svoju priliku da upise nastup za reprezentaciju jer je zbog toga i pozvan, isto kao i Jovicic u Podgorici. Trecu izmenu nije ni napravio.

 

Imali smo mnogo nacina da dobijemo ovu utakmicu, mi smo izabrali otprilike jedini da je ne dobijemo, gurali smo loptu na bokove odakle nam je svaki centarsut bio gori od prethodnog a nesto bolji od sledeceg. Sa skoro 70% poseda smo sutnuli tri puta u okvir gola. Posebna atrakcija je davanje Tadicu da sutira penal nakon sto je Mitrovic pre tri dana dao gol iz penala i u odlicnoj je golgeterskoj formi. Ovo danas je bila pokazna vezba kako neuporedivo kvalitetnija ekipa samu sebe spreci da postigne gol i materijalizuje prednost i u kvalitetu i u broju igraca na terenu.

 

Odlicne partije Milenkovica (ponovo) i Nemanje Maksimovica. Milenkovic je vec sada daleko najbolji stoper reprezentacije i steta je sto ga necemo gledati u paru sa Nastasicem jer su izuzetno kompatibilni. Vec sada je strasan igrac i ako ne napravi neki epski zajeb u karijeri bice velika zvezda.

Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

 

Upravo sam na to mislio? Ti si mi jedini odgovorio, ostali su kontali da je patkometrija. Jel taj Miletic kao bek ima dobar centarsut, prangiju iz slobodnjaka kao Kolarov ili je Miletic stoper dobar u skoku posto smo samo bezidejno bunarili na Mitra i SMS zadnjih 15tak minuta.

 

Kao sto sam, najozbiljnije, pitao ko je Sasa Lukic i guglanjem dosao da je igrac Torina, posto sam ostavljen bez odgovora.

 

 

Miletic je kao fudbaler debil koji ne bi smeo ni da prismrdi reprezentaciji, pusti te price o dobrom igracu i jos boljem coveku. Mogu iz glave da nabrojim 20 srpskih stopera koji su bolji od njega.

Link to comment

Da li mi imamo nesto sto se zove desni bek a da to nije 1 Rukavina :laugh::isuse:. Grozan je,grozan. Mitar jedini koji ume da da gol u ovoj ekipi. Bice veselo u narednoj ligi nacija kad ce opet Austrijanci da nas razvaljuju ko pitu a tu ce biti i 1 Nemci :laugh:

Link to comment
Just now, Cash said:

Da li mi imamo nesto sto se zove desni bek a da to nije 1 Rukavina :laugh::isuse:. Grozan je,grozan. Mitar jedini koji ume da da gol u ovoj ekipi. Bice veselo u narednoj ligi nacija kad ce opet Austrijanci da nas razvaljuju ko pitu a tu ce biti i 1 Nemci :laugh:

 

Pricalo se i za Kolarova da je nezamenjiv a Rodic nije uopste bio toliki problem na ovim utakmicama i odigrao je sasvim solidno. Neka ga i ovaj Miletic, nema pojma kao i Rukavina ali je bar mladji i neka se on uigrava nego da gledamo raspad od 35 godina.

Link to comment
 
Pricalo se i za Kolarova da je nezamenjiv a Rodic nije uopste bio toliki problem na ovim utakmicama i odigrao je sasvim solidno. Neka ga i ovaj Miletic, nema pojma kao i Rukavina ali je bar mladji i neka se on uigrava nego da gledamo raspad od 35 godina.
pa da, ali ga daj onda od početka, a ne u 73. minuti, kad vijaš rezultat, a sedi ti špic u formi na klupi...
Link to comment
1 minute ago, radisa said:
6 minutes ago, harper said:
 
Pricalo se i za Kolarova da je nezamenjiv a Rodic nije uopste bio toliki problem na ovim utakmicama i odigrao je sasvim solidno. Neka ga i ovaj Miletic, nema pojma kao i Rukavina ali je bar mladji i neka se on uigrava nego da gledamo raspad od 35 godina.

pa da, ali ga daj onda od početka, a ne u 73. minuti, kad vijaš rezultat, a sedi ti špic u formi na klupi...

 

To je nesto drugo. Na ovoj utakmici smo mogli komotno da predjemo na 3-5-2 vec na poluvremenu, a svakako negde od 60. minuta utakmice. Ali za takve takticke "finese" treba nesto i znati.

Link to comment

Pita 1 novinar Mladena,zasto nije bilo treče izmene a Mladen: " na svetskom sam rizikovao protiv Svajcarske i ubacio trecu izmenu i svi ste govorili da nemam pojma. Sad nisam ubacio treće izmene jer je ovo takmičarska utakmica i opet vam ne valja. Vama ni bog ne može da ugodi" :Hail::lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...