Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

12 minutes ago, Cash said:

A mozda je Krlowomen :D

 

Ne znam šta je to "krlowomen" . Uostalom, ja mogu da bude šta god ja hoću, da se deklarišem kako hoću i tebe se to uopšte ne tiče. Tvoje je da ostaviš svoje mišljenje o temi diskusije ili da argumentovano odgovoriš na moje postove,a ako još jednom moja ličnost bude predmet tvojih postova, dobićeš prijavu.

Edited by čarobni breg
Link to comment
14 minutes ago, čarobni breg said:

 

Ne znam šta je to "krlowomen" . Uostalom, ja mogu da bude šta god ja hoću, da se deklarišem kako hoću i tebe se to uopšte ne tiče. Tvoje je da ostaviš svoje mišljenje o temi diskusije ili da argumentovano odgovoriš na moje postove,a ako još jednom moja ličnost bude predmet tvojih postova, dobićeš prijavu.

:vermez3:

Link to comment
25 minutes ago, Cash said:

:vermez3:

 

1 hour ago, Cash said:

Upravo sa Kezom razgovaras :laugh::D

 

52 minutes ago, Cash said:

A mozda je Krlowomen :D

 

Predmet ove diskusije nisam ja, a ti se u nekoliko postova baviš sa mnom. Te neduhovite bedastoće koje ispisuješ pokazuju da imaš izvitoperenu i bujnu maštu i loš smisao za humor što je tvoj problem, ali i manjak kulture u komunikaciji i respekt prema sagovorniku što je problem ostalih učesnika u diskusiji koji će moderacija, nadam se, rešiti. 

Edited by čarobni breg
Link to comment
4 hours ago, čarobni breg said:

 

Za tog Kokezu prvi put sam čula onda kad su Muslinovi botovi počeli da ga pominju u komentarima sportskih vesti lijući suze zbog smene Muslina. Navodno su taj Kokeza i Sergej glavni krivci za smenu. Što se tiče odgovornosti ljudi iz FSS oni su odgovorni jer su Muslina doveli za selektora Srbije, a ne zato što su ga smenili. Zaista bi trebalo ispitati ko je odgovoran za dovođenje fudbalskog mafijaša Slavoljuba Muslina na selektorsku klupu. A što se tiče Sergeja, on je budućnost srpskog fudbala iako su se Muslinovi ljubitelji sa neverovatnom količinom zlobe i pakosti ustremili na dečka, kao i na novog selektora. Nadam se da će prevazići trenutnu krizu u karijeri.

 

Oh my, doziveo i Muslin da ima botove. Kvalitetna zajebancija.:laugh:

Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

 

"Gospodin" Luka Milivojevic izjavljuje:

 

"To nema logike. Gde su igrači koji su izneli kvalifikacije? Ne mislim na nas 11 što smo skoro stalno igrali? Gde je Mijat Gaćinović koji je dao dva jaka važna gola u kvalifikacijama i igrao dosta dobro? 
Gde su Nikola Maksimović, Jagoš Vuković, Stefan Mitrović... Mnogo igrača je zaslužilo da ide u Rusiju. Gde je Nastasić? Za njega je rečeno da je povređen a ja vam garantujem da nije bio povređen. Gde je Nemanja Maksimović? Dečko koji je cele kvalifikacije bio uz nas, pravi profesionalac...“
Taj Stefan Mitrović je odigrao nekoliko utakmica u kvalifikacaijama. Neke dobro, a u nekima je možda bio krivac za golove. Ali taj momak je bio pravi za grupu. Njemu nikad nije bio problem da bude na klupi."

 

Pa zašto se sam ne raspita gde su.
Mijat Gaćinović se vratio u reprezentaciju Srbije, a većina ostalih koje je pomenuo ne igraju ni u svojim osrednjim klubovima, pa zašto bi u reprezentaciji. Nastasić je izgubio mesto i u svom klubu koji je pri dnu tabele Bundeslige. Stefan Mitrović je među najgore ocenjenim igračima Strazbura ako uopšte igra, a Jagoš Vuković svoje penzionerske dane provodi u italijanskom drugoligašu.
Mesta ovih fudbalera su zauzeli mlađi i bolji fudbaleri poput Nikole Milenkovića i Miloša Veljkovića.

Milivojevićem licemerju nema kraja kad se zna da kod Muslina kojeg on hvali nisu igrali igrači koji su imali sjajnu sezonu (pa čak  postali i velike zvezde), a Krstajiću zamera jer ne poziva one koji su rezervisti u svojim klubovima.


Milivojević zamera Krstajiću zato što je pokušao pritisak na Švajcarce u poslednjh 15 minuta umesto da čuva rezulltat. Lako je praviti se pametan posle utakmice i tražiti navodne ili stvarne greške selektora, a pogotovo je nekorektno što to radi igrač kojeg je pozvao taj selektor. Neka greške selektora procenjuje javnost, a ne igrači koji su igrali utakmicu.


Šta je ostalo? Te ovaj rekao ovo, onaj ono, nisam to rekao...bla..bla...bla... Posao igrača je da igra, a ne da se ponaša kao nekakva torokuša koja blebeće o tome šta je ko rekao, a šta nije rekao... Ne priliči to pravom fudbalskom gospodinu od kojeg je ova fudbalska torokuša hiljadama svetlosnih milja daleko.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Немој да је неко случајно тражио бановање корисника са именом Мановог романа. Овакву забаву нисмо имали од одласка Кексија.:Hail:

Link to comment
On 20.10.2018. at 16:44, harper said:

 

Ne gledam kako se igraci kotiraju vec gde i kako igraju. SMS ce kostati toliko koliko kosta na linkovima kad neko da pare za njega, do tada su te cifre samo prica. Mogu i ja cigaretu koju sam upravo zapalio da ti ponudim za 100 evra, u realnosti ona kosta 14 dinara koliko sam je platio. Matic i Mitrovic igraju znacajne uloge u svojim klubovima koji igraju u jednoj od dve najjace lige na svetu a Milenkovic je po mom misljenju najperspektivniji stoper danasnjice. Svestan sam ja Sergejevih kvaliteta i talenta, samo kazem da u ovom trenutku nije jedina prava svetska klasa u timu Srbije, bar ne vise od ove trojice koje sam nabrojao.

 

Cena fudbalera se formira na osnovu njihovih igara.

 

Preme whoscored.com u poslednje tri sezone najbolje ocenjeni srpski igrač je Sergej Milinković Savić,a posle njega Kolarov.

 

Sergej u prošloj sezoni 2017 / 2018 u ligaškim utakmicama ima prosečnu ocenu 7,39.

https://www.whoscored.com/Teams/77/Archive/Italy-Lazio?stageId=15404

U sezoni 2016/2017 ima prosečnu ocenu 7, 30.

https://www.whoscored.com/Teams/77/Archive/Italy-Lazio?stageId=14014

U dosadašnjim kolima tekuće sezone ima prosečnu ocenu 7,0.

 

Poređenja radi, Luka Modrić koji igra na istoj poziciji ima u sezoni 2017 / 2018 u ligaškim utakmicama prosečnu ocenu 7, 29

U sezoni 2016/2017 ima prosečnu ocenu 7,23.

U dosadašnjim kolima tekuće sezone ima prosečnu ocenu 6,80.

 

Nemanja Matić u prošloj sezoni 2017 / 2018 u ligaškim utakmicama ima prosečnu ocenu 7,20

U sezoni 2016/2017 ima prosečnu ocenu 7,01.

U dosadašnjim kolima tekuće sezone ima prosečnu ocenu 6,50.

 

Aleksandar Mitrović u dosadašnjim kolima tekuće sezone ima prosečnu ocenu 7, 0, a prošlu sezonu je njegov tim igrao u drugoj ligi.

 

Kolarov ove sezone 7, 26, prošle 7, 32, a pretprošle 7,14.

 

Luka Jović je najčešće ulazio u igru kao rezervista i zablistao u nekoliko mečeva što je rezultiralo visokim ocenama.

 

Ostali srpski reprezentativci imaju prosečnu ocenu ispod 7.

 

 

Edited by čarobni breg
Link to comment
58 minutes ago, porucnik vasic said:

Немој да је неко случајно тражио бановање корисника са именом Мановог романа. Овакву забаву нисмо имали од одласка Кексија.:Hail:

 

Drago mi je što uneto malo zabave u tvoj dosadni život.

Link to comment
11 hours ago, porucnik vasic said:

Немој да је неко случајно тражио бановање корисника са именом Мановог романа. Овакву забаву нисмо имали од одласка Кексија.:Hail:

+1

Kako je samo covek pokosio Miklanda na Euru 2000 :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...