Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ma znam, za sad je nema... Da je pameti da prijateljske pred prvenstvo odigramo losije, e tad pi pocela pljuvanja po igracima a ovi bi naravno u inat tome dali sve od sebe na prvenstvu...  :lol:

 

 

Ovo je dobar podatak isto, zanci na samo jednom od 4 prvenstva nemamo pobedu u grupi, 2006. (tada je grupa realno i bila najteza). Ovo donosi lepu verovatnocu da mozemo do jedne pobede i u Rusiji. Inace gledao sam ekipe koje su imale 4 boda u grupi zadnjih nekoliko prvenstava i ajde grubo receno nesto manje od pola njih se dokopalo osmine finala.

 

98. smo imali srece da dobijemo u grupu dve lose selekcije, iran i sad, a i mi smo tada bili jaki, pa smo zabelezeli prve dve pobede, mada smo se mucili i sa iranom i sad-om. i 2000. smo imali dobru grupu, pa opet samo pobeda protiv norveske. cak i 2010. smo imali dosta dobar zreb, pa mucak. zapravo zreb nas je mazio dosad na velikim takmicenjima, osim 2006. ako bismo u rusiji mogli da ostvarimo jednu pobedu protiv ekipe iz treceg sesira,  i da nekako izmuzemo jos jedan bod, mislim da bi to bio fantastican rezultat, objektivni plafon ove ekipe.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Zanimljivo i da na 3 od 4 poslednja SP nailazimo na Nemacku i da imamo odlican skor 1-1-1. Mislim da zreb iz 2006. ne moze da se ponovi, bar se nadam, toliki kvalitet u tri protivnika. 2010.je po meni tezak zreb opet bio, polufinalista i cetvrtfinalista s nama u grupi. A Australija je karakterna reprezentacija koja daje 200 posto mogucnosti kad igra SP, na sta je Antic upozoravao a i videli smo u drugom poluvremenu. Izuzetno upecatljiva i poucna utakmica za nas. Igra koju smo igrali u 1.poluvremenu je bila izvanredna.

 

 

 

ako bismo u rusiji mogli da ostvarimo jednu pobedu protiv ekipe iz treceg sesira,  i da nekako izmuzemo jos jedan bod, mislim da bi to bio fantastican rezultat, objektivni plafon ove ekipe.

Ali vrlo moguce i nedovoljno za prolaz u osminu finala. Ali ni ja se ne zanosim time da prodjemo grupu, samo se potajno nadam i to je to.

Edited by W.F.C.
Link to comment

pa moguce da ce biti nedovoljno, ali isto tako moguce je da necemo pobediti tu ekipu iz treceg sesira, nece to biti slabe reprezentacije. naveo sam 4 boda kao nesto sto mi se cini kao rezultat na gornjoj granici nasih mogucnosti, pod uslovom da ne dobijemo u grupi brazil i spaniju, sto moze da se desi. neka, nazovi, realna, grupa, u kojoj bi, uz jakog nosioca, jos bili meksiko, juzna koreja i mi, otprilike bi nam ponudila mogucnost da napravimo rezultat koji sam naveo.

Edited by Nikodije
Link to comment

Mada mislim da ce Rusija na misice i guranje sudija do osmine finala  ^_^

Treba nam neko slabiji ili manje napaljen iz Afrike, Azije ili Evrope u grupi. Zasto? Npr. ovako napaljeni Egipat ocekujem da preko mrtvih mora da prodje grupu, ima da izginu...  :lol:  Ali zato neka Nigerija recimo nece, ili ne znam, Koreja sto kazes, ili neki Evropljani koji nisu nosilac grupe. Onda isto latinosi igraju slabije kad se igra u Evropi itd...Sta bi bilo kad bi bilo  ;)

Edited by W.F.C.
Link to comment

btw na 4 ucesca na velikim takmicenjima imamo ukupno 4 pobede (iran i sad 98, norveska 2000, i nemacka 2010)

 

I to sve četiri pobede sa 1:0. Mislim da ćemo i u Rusiji dati maksimalno gol po utakmici.

Link to comment

I to sve četiri pobede sa 1:0. Mislim da ćemo i u Rusiji dati maksimalno gol po utakmici.

 

muslin je na kzs posle plasmana naveo da smo davali dva gola po utakmici, sto je valjda dokaz da igramo napadacki, i da dajemo puno golova. prenebregnuvsi da smo od tih 20, 15 dali moldaviji, gruziji i austriji. protiv velsa i irske u 4 utakmice jedva 5 golova. a u rusiji nas, vec u grupi, cekaju jaci rivali od velsa i irske, tako da ni ja bas ne verujem da cemo se nadavati golova.

Link to comment

Jel cemo igrati neke prijateljske u novembarskom baraz terminu? Neka turneja po Kostariki i Panami, Kirin Kup, zajebancija sa Kiprom i Maltom, tradicionalna utakmica protiv selekcije novinara...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...