Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Koji moj sad ova Liga Nacija jbte...

Meni to izgleda kao nametanje još jednog opterećenja igračima, umesto da predahnu malo fizički...

 

....shit has hit the fan...

 

Teoretski ne bit trebalo da je dodatno opterecenje, jer se Liga Nacija igra umesto prijateljskih utakmica. Dakle evropske reprezentacije vise nece igrati prijateljske utakmice (osim u priprenim periodima pred EP i SP, cini mi se da je tako po ovom kalendaru). Takodje kalendar je preorijentisan tako da igranje za reprezentaciju bude manje drkanje, tj. vise utakmica se igra odjedanput, pa je veca pauza. Bar se meni cini.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

au, propustio sam to :-/ jbt, bucjkuris napravise

 

EURO 2020 je neki veliki jubilej, pa se zato igra na vise mesta u Evropi, to je bila valjda Platinijeva ideja.

 

Samo da im se ne osladi takav koncept, kao sto se FIBA Evropi osladio koncept sa EP u 4 zemlje (koji je prvo bio iznudjeno resenje jer je domacin 2015. trebalo da bude Ukrajina).

Link to comment

Htedoh da kazem da je Krsticic kreativniji i takticki pismeniji igrac od, recimo, Milivojevica. Ovaj drugi je bolji defanzivac, a i sut mu je bolji. Medjutim, Milivojevic ce protiv svakog pokretljivog srednjeg reda gde se ceni pas da bude u problemu na SP.

Нас двојица се ту слажемо, мислим да је Матићу потребан нешто креативнији парњак него што су Фејса, Гудељ или Миливојевић. Оно што сам ја одгледао од Крстичића даје наду да он може да буде тај играч, са друге стране то може да игра и Максимовић и Грујан који је цветао поред Доналда који је био дефанзиван. Битно је да се барем један устали у тиму и игра у континуитету. Овако изгледамо као гомила дрвосеча.

Link to comment

EURO 2020 je neki veliki jubilej, pa se zato igra na vise mesta u Evropi, to je bila valjda Platinijeva ideja.

 

Samo da im se ne osladi takav koncept, kao sto se FIBA Evropi osladio koncept sa EP u 4 zemlje (koji je prvo bio iznudjeno resenje jer je domacin 2015. trebalo da bude Ukrajina).

polufinala i finale se igraju na wembliju, a jedno od 1/4 finala u bakuu i sada ti nesrećnici kojima zapadne da igraju 1/4 finale u centralnoj aziji trebaju da putuju 4000km što nije zanemarljivo ni avionom i da promene 4 vremenske zone u 3 ili 4 dana :lolol:

Link to comment

Mislim da je to zaista od krucijalnog znacaja, ko je s koje strane brda dosao u repstaciju

naravno, to je jedino i bitno

 

i to pazi, ne radi se o igracima koji trenutno igraju za klub, pa ne znam ono gledas ih cesto (pa imas pomalo subjektivno misljenje o kvalitetu doticnog) ili verujes da ce igrac/ekipa dobiti nesto njegovim igranjem u reprezentaciji, nego o likovima koji su u zvezdi/partizanu igrali pre 5 i vise godina, posle vecitih promenili po nekoliko klubova i u vecitima u 90+% slucajevima vise nece loptu sutnuti  :isuse:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Tradicionalni sportski prijatelji iz Beca. Ocekujem nesto kao s rumunjima onomad, samo ce muslin valjda imati razuma da prikoci na 3:0.

Valja odigrati dvojku dok je jos dobra kvota..Mada ako Wels kiksne u GEO( a igraju več u 18.00) nama je i bod dobar

Edited by Cash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...