Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Da ovi gastosi su tamo manji od makovog zrna u strahu da ne dobiju šut kartu :-) tamo srbuju samo po našim kafanama

- bogdanov&co sa druge strane mogu da divljaju bez posledica

Edited by gone fishing
Link to comment

Da ovi gastosi su tamo manji od makovog zrna u strahu da ne dobiju šut kartu :-) 

 

Eh, kako koji, ja znam za neke koji su završavali po zatvorima (ne zbog navijanja za Srbiju koliko se sećam, već za klubove, al svejedno). Mislim, neki od njih imaju i državljanstvo ;) pa im nije frka da će ih neko izbaciti.

Link to comment

Pa da se opet prisetimo , nije zgoreg

 

ma ko ovo promaši, nebo mu jebem? mora da je zlatko. sad sam se iznervirao.

pixi je bio genije. prefinjen igrač.nema takvih već dugo

Link to comment

Пошто имају држављнство, онда су Аустријани. Не може Србија да уде кажњена.

a sto bi drzavljani Nemacke, Svice, Francuske, Italije itd. pravili nerede na utakmici Austrije? pesimista sam dok se ne pokaze suprotno, ko pravi gluposti objaviti mu ime, zabraniti ulazak u SFRJ i traziti odstetu od poreske sluzbe zemlje drzavljanstva.
Link to comment

a sto bi drzavljani Nemacke, Svice, Francuske, Italije itd. pravili nerede na utakmici Austrije? pesimista sam dok se ne pokaze suprotno, ko pravi gluposti objaviti mu ime, zabraniti ulazak u SFRJ i traziti odstetu od poreske sluzbe zemlje drzavljanstva.

На срећу не питаш се око санкција.  А што би и ко правио нереде и на којим утакмицама немам појма. Као што и о кажњавању ван стадиона нема говора.

Link to comment

На срећу не питаш се око санкција. А што би и ко правио нереде и на којим утакмицама немам појма. Као што и о кажњавању ван стадиона нема говора.

Kakvih sankcija? Dobro pitas, sto bi se grupica mladica napili absinta pre utakmice i lomili stolice i bacali ih zapaljene na teren? U tom slucaju nece ni napustiti stadion.
Link to comment

možda ne bi yu košarkaši tukli dream team 92. ali fudbaleri bi osvojili prvenstvo sveta 94.

Наравно да их не би тукли. Развалили би титостански тим без проблема. Фудбалери би са друге стране били озбиљни кандидати за највиши пласман. По именима можда и најбољи на СП. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...