Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

Rutinska pobeda u sssr-u i uveden Gaćinović u reprezentaciju 

 

Šteta što smo se obrukali bunkerom u poslednjih pola sata. Nikad naši treneri neće naučiti! girl-says-no-no-smiley-emoticon.gif

Link to comment

Austrija ce nas ubiti tamo, s Irskom 1:1, ovo ostalo da ocistimo i u baraz na Francuze vrelih srca i ladnih glava™.

U Becu cemo biti domačini, težko če nas Auatrijanci ubiti+oni če imati igrača manje u 1 Arnautovicu

Link to comment

Muslin that we all know and love iz perioda kad je vodio Zvezdu. Mrzeo sam svaki sekund koji je proveo na klupi ali smo pobedjivali svuda i uvek, ni sami ne znajuci kako. :lolol:

Link to comment

Dakle The Sportster, sajt koji je 99% posvećen američkim sportovima i gde fudbal nazivaju 'soccer' je po tebi "kako to vide u Realu?" :lol:

 

Ti si Krlo Sporta na PPP :Hail:

Imaš i na RealMadrid.com ali jebi ga, ja se ipak dobro sećam Spasića, dok još nije ni prešao kod vas, tako da - smanji svoj ego malo, nije loše priznati da nemaš pojma i da se baziraš na legendama koje si čuo kad si bio mali.

 

Edit: evo i ovde http://mondo.rs/a802928/Sport/Fudbal/Predrag-Spasic-najgori-transfer-spanske-lige.html

Edited by dragance
Link to comment

Muslin je pobeđivao na različite načine u svojoj karijeri

 

Konkretno danas smo pobedili jer smo odigrali dobru utakmicu i dali 3 gola,  ukupno 12 do sada u kvalifikacijama  :unsure:

Link to comment

danas smo tri puta šutnuli u okvir gola. koncentracija i fokus au bili na vrhuncu, nema to veze sa tim ko je selektor

Link to comment

Imaš i na RealMadrid.com ali jebi ga, ja se ipak dobro sećam Spasića, dok još nije ni prešao kod vas, tako da - smanji svoj ego malo, nije loše priznati da nemaš pojma i da se baziraš na legendama koje si čuo kad si bio mali.

 

Edit: evo i ovde http://mondo.rs/a802928/Sport/Fudbal/Predrag-Spasic-najgori-transfer-spanske-lige.html

 

eto, što je bilo teško da odmah navedeš relevantan izvor, novinara Marke umesto što si naveo najgluplji mogući? 

 

a što se tiče zvaničnog sajta Reala, sumnjam baš da bi se tako sa nepoštovanjem odnosili prema bivšim igračima pa da biraju najgore

Link to comment

Imaš i na RealMadrid.com ali jebi ga, ja se ipak dobro sećam Spasića, dok još nije ni prešao kod vas, tako da - smanji svoj ego malo, nije loše priznati da nemaš pojma i da se baziraš na legendama koje si čuo kad si bio mali.

 

Edit: evo i ovde http://mondo.rs/a802928/Sport/Fudbal/Predrag-Spasic-najgori-transfer-spanske-lige.html

Да ли си бре нормалан да му објашњаваш?  :o

 

Muslin that we all know and love iz perioda kad je vodio Zvezdu. Mrzeo sam svaki sekund koji je proveo na klupi ali smo pobedjivali svuda i uvek, ni sami ne znajuci kako. :lolol:

Био и онај Лацио, па Динамо...но, све у свему уз Миљана II једини озбиљан посттитостански селектор. Има чак и слабију групу играча.

 

Ja sam Muslina gotivio. Muslin je pobedjivao. Tacka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Секта™.  ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...