Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Sledi kazna zbog ovog batadjorisanja , jebao ga Gudelj i jos jedan zadnji bezvezni ...

+1

 

nikad se naši treneri neće naučiti pameti. možda i pobedimo ali uz ludu sreću samo. pritisnuće nas opasno, sevaće sa svih strana.

Link to comment

Koliko smo mi ukupno puta pobedili ove s Kavkaza/Kazahstan tamo? Ja se secam jednom da smo koknuli Azerbejdzan tipa 6-1, i jedno bar 5x nista. 

Link to comment

znam da se ovde po difoltu kenja po batadjorizmu, ali gruzijci su najopasniji iz igre 1 na 1. na ovako postavljenu odbranu nam gol mogu dati samo iz nekog usera.

Link to comment

Kako mrzim ovaj kukavičluk, bez obzira na krajnji ishod. Pa dajte bre, igramo protiv Gruzije i branimo se totalnim bunkerom dvadeset minuta. Ajde malo vere u sebe.

Link to comment

Kako mrzim ovaj kukavičluk, bez obzira na krajnji ishod. Pa dajte bre, igramo protiv Gruzije i branimo se totalnim bunkerom dvadeset minuta. Ajde malo vere u sebe.

 

Dok smo imali vere u sebe pravili su nam šanse kad su hteli, kao što si primetio u 1. pol

Link to comment

Dok smo imali vere u sebe pravili su nam šanse kad su hteli, kao što si primetio u 1. pol

Jedna stvar je povući se i igrati na kontre, a druga izvesti jedinog špica za trećeg zadnjeg bezveznog. Ne sviđa mi se to i mislim da možemo više.
Link to comment

znam da se ovde po difoltu kenja po batadjorizmu, ali gruzijci su najopasniji iz igre 1 na 1. na ovako postavljenu odbranu nam gol mogu dati samo iz nekog usera.

bravo. izgleda da si u pravu.

 

ah, evo ga i gol !!!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...