Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Занимљиво да нико од вас не помиње "нашег" Ацу као опцију за првог голмана а он је већ у репрезентацији...

Гледаш лигу Краљевине Данске?

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Гледаш лигу Краљевине Данске?

A ti gledas Izraelsku? 

 

Acko je u Danskoj izabran za igraca jeseni od strane navijaca svog kluba, veruj mi nista losiji nije od ovog sto u Engleskoj igra samo u pabovima, ili malog naduvenka koji nas je osakatio protiv Iraca cini mi se , ili mozda Austrije.. Decko zasluzuje sansu, ali dobro.

 

Inace, nikakvu igru nemamo, bar rezultate imamo, valjda bolja opcija nego da je obrnut slucaj..

Link to comment

Dvojica na spisku repke trenutno (Acko i Stoiljkovic),Mrka stasava prevelik je to udarac na zeludac prestonicara,koji inace ne vole (prate) repku zbog "znamo vec kojih večitih korisnika drzavnih jasli", ali daju sebi za pravo odluke ko ce igrati a ko ne u repki...beraci pamuka ne mogu jbg

Link to comment

:lolol:

 

Ej, klub koji ni kroz ovaj atar ne moze u pretkolo pretkola kvalifikacija za Kup UEFA.

Овде је тема репрезентација и играчи који играју или треба да играју у њој. Не видим какве везе има из ког клуба долази неки играч ако покаже да има квалитет да буде у репрезентацији...

 

Иначе, мислим да свако ко прати фудбал добро зна какве је играче кроз историју дао овај клуб који "ни кроз овај атар не може у претколо преткола квалификација за Куп УЕФА", а можда се баш голманима можемо посебно похвалити.

Link to comment

Гледаш лигу Краљевине Данске?

Гледао сам Ацу годину дана код нас и скоро цела јавност се сложила да је момак био најбољи или међу најбољим голманима код нас. Што се тиче Данске лиге, пратим његова издања, интерврнције, напредовање... Како рече колега горе, Аца је од стране навијача изабран за најбољег играча свог клуба.

Link to comment

Занимљиво да нико од вас не помиње "нашег" Ацу као опцију за првог голмана а он је већ у репрезентацији...

Pa spomeni ga ti jbt, ko ti brani?

Link to comment

Овде је тема репрезентација и играчи који играју или треба да играју у њој. Не видим какве везе има из ког клуба долази неки играч ако покаже да има квалитет да буде у репрезентацији...

 

 

Očigledno ima veze, pošto sve vreme pričaš samo o igračima jednog kluba

 

Pa i vas bi boleo kurac za Acka Mrku i Brku da nisu iz Radničkog, zašto branite to pravo ostalima?

Link to comment

Ни најмање не браним другима да причају о коме год желе, не знам где си видео да сам некоме оспорио то право?

 

Само сам се питао како то да сви причају о Стојковићу, затим Рајковићу па онда о неким другим голманима, а нико не помену момка који је исто у репрезенацији стандардно од кад је Муслин селектор.

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Мислим да је ВМС поменут, добар голман стварно.

 

Ја сам лично мишљења да је време да Стојковић препусти место неком млађем, мада морам да признам да је ову утакмицу са Грузијом одлично бранио, није имао своје уобичајене проблеме приликом шутева из даљине.

 

Рајковић и Јовановић су следећи на реду и рекао бих да нико од њих двојице не би требао да има неку посебну предност, треба им пружити прилику па да се види ко заслижује број 1.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...