Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

 

 

A sto je trazio bukvalno 6 metara pred liniju? Plus obilna nedisciplina, konstanto molenje i cmakanje lopte. Niko ne moze da me ubedi da nemamo barem neko ko ima perspektivu da bude solidan... Ne znam sta radi rajkovic...

 

Nemamo mi boljeg golmana od Stojkovica i treba se pomiriti s time.

 

Od kada znam za njega, problematično mu je to postavljanje kod šuteva sa distance, ali bar nije alibi golman.

Skinuće i zicere i poneki penal...

 

Rajkovic je po meni, precenjen golman. Gledao sam ga u Makabiju. Primao je neke smešne golove.

 

 

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

Link to comment

U teoriji to bi trebalo da pokriva Duško Tošić. U ovoj formaciji moraš imati levonogog štopera.

Mislim da ce Rajkovic igrati

 

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Kad je Bale pogodio stativu odma mi se motala po glavi utakmica iz Jerevana kad su Jermeni promasili penal pa posle Tosic izjednacio. Ista scena i sad u Kardifu.

Odličan bod. Dva velika rivala u nasoj grupi več uveliko zaostaju za nama. Avstrija ima 4 boda manje od nas a Wels 2 s time da su Welsani sva 4 boda izgubili kuci.Sad da pobedimo Gruziju i Wels i na konju smo. Irci če več prosuti bodove negde.

Link to comment

Mislim da ce Rajkovic igrati

 

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

 

Nema sanse Rajkovic da ide napred i centrira... Sta je sa Bastom, jel igra negde?

Edited by assignment
Link to comment

+ Ljajic

 

Ne vidim gde moze on sem na Tadicevo mesto. Znaci ne moze, barem ne 90 minuta. Kao super-sub je vec nekakva opcija, kada ima dan, odnosno kada hoce da ima dan moze da otkljuca bilo koju odbranu.

e: svakako zasluzuje da bude na spisku.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Kolarov moze da bude levi stoper.  Pokazao se dobro u toj ulozi u Sitiju.  No, do 24. marta 2017. ima 4 meseca. 

 

U vezi Mustafe, meni se ne svidja sto je prikovan za gol.  Onaj sut iz ofsajda koji je odbranio pred kraj mogao je da spreci da je posao na loptu jer je, cini mi se, bio blizi lopti od velskog igraca.

Link to comment

Tacno tako. Stojkovc na suteve van 16m izlece na 6m, dok kod kornera i centarsuteva linijasi.


Kolarov neka igra lijevog beka. Stopera imamo pun kufer...

Edited by MiddleClass
Link to comment

Smara više priča sa mustafom. Prosečan golman, radi poso dovoljno pristojno. I ja sam pre za rajkaru, ali vi rekošte da se brukao protiv iraca (tu nisam ispratio).

 

Desni bok je najveći problem trenutno, sviđa mi se ideja da se proba lazović tu.

Link to comment

Mustafa je prosecan golman ali i ne mislim da je trenutno Rajkovic bolji od njega.  Rajkovic ce, kako neko ranije rece, da postane prvi golman tek onda kada njegova generacija postane dominantna u reprezentaciji.  Uostalom, Mustafa igra u jacoj ligi od one u kojoj igra Rajkovic sto mnogo znaci. 

Edited by Dimitrije
Link to comment

Meni nije baš najjasnije o čemu pišete večeras... Treba biti zadovoljan jer je čvršće nego u zadnja dva ciklusa? Stojke je bušan kurton, to znamo već 10 godina, pa nema veze?

 

Naravno da ovo večeras nema veze sa bušnim kurtonom Stojketom niti sa činjenicom da generalno igramo bolje ove kvalifikacije nego što smo išta igrali u zadnjih 5 godina, ima veze s tim što je Muslin promašio taktiku za ovaj meč, jer za nju nije imao igrače, i to je efektivno osakatilo našu igru. To jest, igru nismo ni imali. Obradović i Rukavina nisu igrali ništa, ama baš ništa, nisu jadni imali kome da aut izvedu, ali zato nisu bili nazad kad treba pa je Nastasić morao da krpi odlutalog Obradovića, sasrao se  i namestio Bejlu gol. Tadić sam na 10, biju ga kao vola u kupusu, Ludi Mitar odsečen, Matić krpi ali ne stiže da pokrpi, Kostić igra ko zna šta, presing nikakav, Velšani su bukvalno za 10 sekundi stizali do 35 metara od našeg gola... Mi šansi nismo imali, sem iz kornera, onda kada je Matić sam povukao i žvajznuo i na kraju gol koji je bio delimično user. 

 

Ili da Duje zove one koji mogu da igraju to što je zamislio ili da menja jebenu taktiku, makar da je povremeno prilagođava protivniku.

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...