Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Realan rezultat. Umrtvili su nas u IIp. Nadam se da Nastasić neće ovaj meč suviše da primi k srcu, dešava se. Bio je posle toga baš nesiguran. Mnogo smo duela pogubili u zadnjoj liniji, to je moralo definitivno bolje. Ono što je bolje je da sada svi u zadnjoj liniji umeju da nešto urade sa loptom, pa odmah i protok lopte ide bolje.

 

Mladenović ove sezone ne igra za Koln, tako da je sve jedno da li on ili Obradović kada već tu nije Tošić. Izabrao je Obradovića, jer je odgovorniji zbog Balea.

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

Pozdrav društvo ! Nisam hteo da se javljam pre utakmice da ne bude da mračim, jedini komentar, više sreće nego pameti. Slažem se sa nekim od gore ,bod kao kuća.

Link to comment

Pojedini ovde kao da su bili u hibernaciji zadnjih 6,7 godina pa su očekivali da zgromimo Vels, da plesemo po terenu. Ovo je sasvim ok, biće bolje. Mnogo bolje i čvršće nego u zadnja 2 ciklusa.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Šteta zbog glupo primljenog gola, mada je to anulirano stativom Bejbla, tako da smo tu na 0

 

Utakmicu su ubili grubosti i prljavština drvoseča u kopačkama, koji su izašli rešeni da po svaku cenu ne dozvole još jedan debakl. Osim toga, sasvim dobra utakmica

Edited by levi
Link to comment

Ladno je bio autogol velškog golmana. Lopta od stative ne bi ni ušla.

 

 

 

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

Ma ušla bi. Meni buni da li je odbrambeni odigao malo rukavinin™ pas. Majstorski trzaj mitrarin.

Šteta što matić nije uspeo da ubaci ovo na kraju.

Edited by nisam ja
Link to comment

Opet  iz pocetnicke greske primamo gol,

osnovno pravilo za odbrambene igrace kada petljaju sa loptom, nikada se ne okreci ka svom golu vec uvek prema aut liniji, al dobro sada nakon Mitrovica S. i Nastasic ima fore jos jedan gol da sjebe

Link to comment

Nije Stojkovic ništa kriv. Očekivao je šut u svoju desnu stranu, jer je Ivanovic pokrivao levu. Medjutim ovaj je šutno bombu Banetu kroz noge.

 

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

 

A sto je trazio bukvalno 6 metara pred liniju? Plus obilna nedisciplina, konstanto molenje i cmakanje lopte. Niko ne moze da me ubedi da nemamo barem neko ko ima perspektivu da bude solidan... Ne znam sta radi rajkovic...

 

U ovoj igri nam trebaju malo bolji bekovi i tu sam siguran da ih ima. Da umesto 1 od 15 centra-suta posalje bar 8 od 15 napadac poput Mitra moze i da smesti koji vise... Siguran sam da to i sam Muslin zna i vidi, nije toliko izlapeo...

 

Matic dobar, puno nam znaci u sredini. Mijailovic u drugom takodje. Tadicu svaka cast!

 

Kostic ce stagnirati zajedno za svojim klubu, unistice jebeni HSV i drugo reprezentativca posle Kacara,,,

Edited by assignment
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...