Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ne mora kad igra tadić. Dovoljno je jedan od njih dvojice, a što se mene tiče radije bih tadića

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Tipicna srpska trenerska taktika - nemas dva krstena stopera, stavi tri nekrstena pa nadoknadi kvantitetom. Zivo me zanima koliko ce utakmica biti potrebno Muslinu da odustane od te budalastine, Mihajlovicu su dve bile dovoljne da shvati da se zajebao.

Неће му бити довољно ни 100 живота. То је Славољуб Муслин који уводи Гвозденовића и Лалата између 60. и 70. минута, независно од резултата...
Link to comment

Ovo danas za moje pare nije bila preterano defanzivna postavka. Jeste kontraška ali nikako neka bunkerica. Ali ajde videćemo...

Edited by Ruxin
Link to comment

Ne mora kad igra tadić. Dovoljno je jedan od njih dvojice, a što se mene tiče radije bih tadića

 

Ima mesta za obojicu. Pogotovo sto cemo igrati sa jednim spicem. Kostic-Ljajic-Tadic, iza Raca i Matic i prvo mesto  u grupi nam ne gine. 

Link to comment

Ima mesta za obojicu. Pogotovo sto cemo igrati sa jednim spicem. Kostic-Ljajic-Tadic, iza Raca i Matic i prvo mesto u grupi nam ne gine.

Ja sve mislim da se zajebavas za Raču, a ti mrtav ozbiljan tripujes da je on Makelele

Link to comment

Он је поручио да ће истрајати у форсирању формације 3-5-2, за шта је неопходно време како би се играчи уиграли.

– Нови систем нам омогућаава стварање већег броја прилика, видело се да смо створили много шанси, само да поправимо ефикасност – констатовао је Муслин

 

:fantom:

Link to comment

Muslin je, za razliku od vas, očigledno ispratio brendanov legendarni liverpool koji je u praktično istom sistemu bunkerisao do 100+ preseksi golova u sezoni :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ja sve mislim da se zajebavas za Raču, a ti mrtav ozbiljan tripujes da je on Makelele

 

Nie raca makelele, ali je najblize jokanu sto smo imali, od jokana

Link to comment

Ne mogu reci da mi se dopao ovaj novi sistem. Nesto kao 3421 ili 3412. Ova trojica naprijed igraju relativno usko. Bekovi su vise naprijed i daju sirinu. Lijevi i desni stoper bi trebali pokrivati prostor iza njih. Cilj je presing i brza transformacija.

 

Tadic i Ljajic se mogu dobro snaci u ovim rolama. Kostic mislim da ne. Rajkovic je pre spor za ovu ulogu, a nema ni potreban pas. Mislim da cemo i dalje primati veliki broj golova.

Link to comment

Gde je i šta radi Nastasić? On bi mogao da igra levog štopera umesto Rajkovića. Dobro je ovo danas u prvom bilo. Ima koliko znam još dve prijateljske.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...