Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

ma ta lista veze nema sa realnošću, kapa verde ispred nas i kengura :isuse:  iran i danska su komšije na listi, mexico ispred francuske how yes no

Link to comment

Ljajic povredjen pa je pusten, a SMS je velika buducnost naseg fudbala ali se ne uklapa u sistem, pusten je u klub ali ce se i dalje naravno pratiti njegove partije.

 

Procitao vijest na B92.

 

Ima jos http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2016&mm=06&dd=02&nav_id=1138938

 

 

"Ljajić se požalio na bol u zadnjoj loži, povredu koju vuče još iz kluba. Prišao mi je, objasnio o kakvom se problemu radi, a u dugovoru sa doktorom dobio je dozvolu da nastavi sa terapijom. On je igrač na koga sam računao da igra u Monaku, ali izašao sam mu u susret i ne vidim nikakav problem. A što se tiče Sergeja, razgovarali smo, pokušavao sam da mu nađem mesto u novom sistemu, hteo sam da ga vidim na poziciji zadnjeg veznog, ali rekao mi je da se tu ne oseća dobro i ja to poštujem. Na njega u svakom slučaju računam i dalje", zaključio je Muslin.

Link to comment

Uopste ne kapiram igracr kad krenu sa tom pricom kako se ne osecaju dobro na nekoj poziciji. Niko te ne tera da igras al ako igras radis ono sto ti trener kaze i to je to. Ajd ristic hoce da bude vezni nece bek... Ni to mi nije jasno a kamoli ovo nece da igra zadnjeg veznog jer je centralni... Wtf? Jos mlad igrac...

Link to comment

Uopste ne kapiram igracr kad krenu sa tom pricom kako se ne osecaju dobro na nekoj poziciji. Niko te ne tera da igras al ako igras radis ono sto ti trener kaze i to je to. Ajd ristic hoce da bude vezni nece bek... Ni to mi nije jasno a kamoli ovo nece da igra zadnjeg veznog jer je centralni... Wtf? Jos mlad igrac...

 

Realno je da je SMS ofanzivni vezni te da će u ovoj Muslinovoj formaciji za njega teško biti mesta.

 

Pošteno je što je on i rekao da ne može igrati to što se od njega traži, ali i da nije rekao, mislim da će selektor na ta dva mesta u sredini pre  forsirati  Matića, Milivojevića, Fejsu, Gudelja, Maksimovića, Zdjelara pa i Brašanca...odnosno igrače koji mogu više trčati i obavljati defanzivnije zadatke.

Link to comment

Nema tošića i kolarova, odraćemo baćuškare!

 

Edit - bogoje, ivanović, rajković, onaj na m, filip, toni, džerard, luka, tadić, kostić, mitrara

Edited by Ruxin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...