Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Zato ce ili na prvenstvo ili jos uvek imaju sansi da odu cak i Island, Finska, Norveska, Albanija, raznorazne Irske, Skotska, a mi cemo da smrdimo u drustvu San Marina, Gibraltara, Andore, Luksemburga i jos tih nekoliko velesila koje cak ni po ovom formatu ne mogu da dobace do EP.

Nisu ni prvenstva Evrope i sveta merilo uspeha ili imperativ. Važno je da kao Luksemburg ili Lihtenštajn imamo dobru ekonomiju, za sport ćemo lako.

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

Brašanac nume digra DMCa i nije čudo da je bio loš ako ga je onaj batadjorista stavio na tu poziciju. On je ove sezone dobar u Partizanu kao ofanzivni vezni a prošle godine je igrao DMCa i nismo mogli očima da ga vidimo.

 

Igrao je 4-2-3-1 sa njim i Maticem u manevru, Ljajic ispred njih.

Link to comment

Da, ali zasto su bas ta trojica konkurisali za utakmicu protiv Jermenije a ne neka druga trojica-cetvorica na toj poziciji? Recimo, ona trojica-cetvorica koji su svetski prvaci? Stalno vrtimo istu pricu godinama i u klubovima i u reprezentaciji. Daj da vidimo, daj da sacekamo, daj da probamo, nije pozvan ali bice, ima vremena, a za to vreme nasim najboljim igracima prodjose godine vukuci na ledjima diletante i dunstere kojima se nabija broj utakmica u reprezentaciji da bi ih klubovi lakse prodali.

 

Zato ce ili na prvenstvo ili jos uvek imaju sansi da odu cak i Island, Finska, Norveska, Albanija, raznorazne Irske, Skotska, a mi cemo da smrdimo u drustvu San Marina, Gibraltara, Andore, Luksemburga i jos tih nekoliko velesila koje cak ni po ovom formatu ne mogu da dobace do EP.

mi nemamo šanse za plasman, zbog bogdanova&co, verni navijači su nas eliminisali sa 2 ep zaredom, još smo i dobro prošli pa nismo pukli neku višegodišnju suspenziju

Link to comment

problem je sto nemamo ni naznaku koji tim ce uopste startovati u prvoj utakmici kval. za sp 2018. hoce li rajkovic zameniti mustafu, jel' ce bane na beku ili stoperu, koliko je lood srboteli, koji ce se od mundijalitosa upropastiti? to su pitanja koje nemaju odgovora... sto je najstrasnije, ne zavise cak ni od mafijasa iz fss-e.

Link to comment

mi nemamo šanse za plasman, zbog bogdanova&co, verni navijači su nas eliminisali sa 2 ep zaredom, još smo i dobro prošli pa nismo pukli neku višegodišnju suspenziju

 

Mi nemamo sanse zato sto bismo i bez te kazne imali 4 boda, a sva cetiri smo otkinuli Jermeniji. Sto je svakome sa dva grama mozga dovoljno da zakljuci kako smo mi u ovoj grupi cetvrta reprezentacija po kvalitetu, iza Portugala, Danske i Albanije. Bogdanov ima s tim veze koliko i ja.

Link to comment

problem je sto nemamo ni naznaku koji tim ce uopste startovati u prvoj utakmici kval. za sp 2018. hoce li rajkovic zameniti mustafu, jel' ce bane na beku ili stoperu, koliko je lood srboteli, koji ce se od mundijalitosa upropastiti? to su pitanja koje nemaju odgovora... sto je najstrasnije, ne zavise cak ni od mafijasa iz fss-e.

 

Sta ocekujes od coveka koji na 2:0 uvodi Fejsu da sacuva rezultat, a onda na desetak minuta pre kraja u resenoj utakmici jos uvodi i Tadica, pored dva potencijalna debitanta na klupi?

 

Sada je vreme da se izabere novi selektor na duze staze i ostavi se da radi. Umesto toga mi svake godine pravimo istu gresku, ovo pasivno vreme ne koristimo da rascistimo mulj i sklopimo tim i igru za sledece kvalifikacije nego gubimo vreme sa Curcicem na klupi, a novog selektora cemo dovesti neposredno pred prvu kvalifikacionu utakmicu i pogubiti brdo bodova dok taj novi selektor ne odradi posao oko selekcije igraca i formiranja igre.

 

No, u principu nema ni veze, ta reprezentacija ionako ne sluzi za to da se takmici i napravi neki rezultat.

Link to comment

Mi nemamo sanse zato sto bismo i bez te kazne imali 4 boda, a sva cetiri smo otkinuli Jermeniji. Sto je svakome sa dva grama mozga dovoljno da zakljuci kako smo mi u ovoj grupi cetvrta reprezentacija po kvalitetu, iza Portugala, Danske i Albanije. Bogdanov ima s tim veze koliko i ja.

- prekid se desio kod rezultata 0:0, meč nije morao da se završi našim porazom...

Link to comment

- prekid se desio kod rezultata 0:0, meč nije morao da se završi našim porazom...

 

Da, videlo se na utakmici da je pitanje sekunde kada cemo da pocistimo Albance ispred sebe i damo im 20 golova. Dok smo mi dominirali sa neverovatnih 0 udaraca na gol oni jadni ni pet stopostotnih sansi nisu imali.

Link to comment

Realno smo ih imali. Uljuljkali smo ih u lažni osećaj sigurnosti našom neverovatno neefikasnom igrom, i čekalo se da se oni na poluvremenu opuste, zaviju burek, popiju tarator i zaigraju šotu, i dožive blickrig u nastavku.

Link to comment

Realno smo ih imali. Uljuljkali smo ih u lažni osećaj sigurnosti našom neverovatno neefikasnom igrom, i čekalo se da se oni na poluvremenu opuste, zaviju burek, popiju tarator i zaigraju šotu, i dožive blickrig u nastavku.

 

Zaviju fliju i popiju ljongu. Nemas pojma. :s_a:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...