Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

-2 boda  :cry:

Ko Slavoljub u Slagalici  ^_^

 

da napravimo jos neko sranje pa da ode na -5.   :D

 

kazna za tucu na terenu je jasna, ali je vrhunsko opravdanje da su albanski igraci usli u otimacinu oko zastave, uznemireni nepostovanjem iste.  :happy:

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Sve ovo je zbog ruskog njet nedavno...

Baš sam mislio isto napisati.

 

Jedna stvar je nejasna.

Srbija je imala bod iz Jerevana.

Uefa je dala Srbiji 3:0 za ono sranje pa to oduzela.

Ako je sud tu odluku poništio, Srbija ostaje na bodu iz Jerevana (ovo 3:0 i oduzimanje se briše zar ne?).

Sad daju Albaniji 0:3, znači oni dobivaju +3 boda, ali zašto se Srbiji oduzima, poraz ne nosi negativne bodove, nejasno.

Ovako su u biti ispoštovali Uefinu kaznu od 3 boda Srbiji (drugi dio odjebali) i onda još uvalili svoju da ponize do kraja.

I opet ćemo se praviti kako nema problema i kako su nam to prijatelji.

Da se razumijemo, stoka smo i kaznu smo zaslužili ali ovo je ponižavanje i teško pišanje.

Link to comment

Meni je najveci rebus, zasto sudu nije dovoljan dokaz zvanicni izvestaji sudije i delegata ? Sta im je nedostajalo, HD snimak iz svlacionice gde albanci daju izjavu da nece nastaviti mec ? :wacko:

Link to comment

UEFA treba da potvrdi ovu odluku, ocekujem da ce nam vratiti 3 boda i da ce ostati isto sve, osim sto necemo imati -2 nego 1 bod.

 

Mislim da UEFA nema mehanizme da ne potvrdi odluku CAS. To ide u jednom pravcu.

Link to comment

Meni je najveci rebus, zasto sudu nije dovoljan dokaz zvanicni izvestaji sudije i delegata ? Sta im je nedostajalo, HD snimak iz svlacionice gde albanci daju izjavu da nece nastaviti mec ? :wacko:

Шљам.

Link to comment

Ima lep tekstic na Mozzartsportu o tome kako je UEFA pre par meseci objavila da imamo -2 boda, pa brze bolje povukli to sa sajta. Sad se to ostvarilo tj. zvanicno je UEFA potvrdila odluku.

Edited by Milosh76
Link to comment

Mislim da je na nekoj od konferencija za stampu sa Ramom, Vucic izjavio nesto otprilike "i Rama i ja znamo ko je upravljao dronom".

Da, njih dvojica imaju tu strogo čuvanu informaciju od koje će se tresti čitav Balkan. Jedino im sreću kvari to što se lik sam javio medijima i opisao akciju:

 

http://www.b92.net/mobilni/info/1015510

Link to comment

Da, njih dvojica imaju tu strogo čuvanu informaciju od koje će se tresti čitav Balkan. Jedino im sreću kvari to što se lik sam javio medijima i opisao akciju:

 

http://www.b92.net/mobilni/info/1015510

Ово је тек мрак. После овога треба да се постреља наш Савез па онда тај карикатурални суд у Швајцарској.

Link to comment

Ne znam šta je FSS tu mogao da radi. Ali za MUP nemam reči.

 

I dalje mi ova priča opasno smrdi.

Ово је генерално доказни материјал. Човек у камеру прича шта је урадио. 

Наравно да смрди када су им моји™ објаснили™ да не таласају.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...